تاپیک انتخاب اسم برای رمان ها

بازدیدها
: 24K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: Fatemeh.moheby

Elif

همراه انجمن
عضو انجمن
19/4/16
241
2,915
426
بوکان
سلام بر نگاه دانلودی های عزیز
از اون جایی که انتخاب نامی زیبا و پر معنا کار سخت و دشواری هستش و همچین نام رمان تاثیر زیادی در جذب خواننده داره تصمیم گرفتم پس از مشورت با مدیر ارشد سمیرا خانم این تاپیک رو بزنم.
نویسنده هایی عزیزی که در پیدا کردن نام برای رمان به مشکل بر خوردن
در این تاپیک خلاصه رمان هاشون رو میزارن و دیگران هم بهش اسم پیشنهاد میکنن.البته قبلش ما به چند نفر که تو زمینه انتخاب نام مهارت دارن نیاز داریم.
کسانی که میتونن و استعداد انتخاب نام برای رمان دارن در زیر این تاپیک اعلام کنن.
بعد از کامل شدن ظرفیت اعضای کمکی نویسنده ها میتونن خلاصه رمان هاشون رو بزارن تا در انتخاب اسم کمکشون کنیم.
در ضمن در صورت عدم همکاری و یا بهم ریختگی و نداشتن نظم این تاپیک حذف خواهد شد.

آخرین ویرایش:

big cat

همراه انجمن
عضو انجمن
6/7/16
170
5,267
506
کهکشان
من خودم اومدم افتتحا کنم:)

درباره دختریه به اسم رها...که کلا خدا رو پاک کرده....اما در طی یه سری اتفاقات توبه میکنه و اینا:)
کفاره ی مومن ملعون یا بازگشت مومن ملعون

سفر پنهان...سفر به یاد ماندنی(اعتراف میکنم اینو از معصومه کپی کردم )
بازم چیزی به ذهنم رسید میگم:)
در مورد سه دختر دبیرستانیه که میخوان دور از اطلاع خانواده به مسافرت بروند که اونجا با سه پسر آشنا میشوند.......لطفا یه اسم برایه رمان من بگید اسم رمانم الان عشق هایه شیرینه و من اصلا از اسمش خوشم نمیاد میشه یه اسم برایه رمانم پیشنهاد بدید ممنون میشم گلم
من در حال حاضر هشت پست از رمانمو نوشتم
خدانگهدار

big cat

همراه انجمن
عضو انجمن
6/7/16
170
5,267
506
کهکشان
در مورد سه دختر دبیرستانیه که میخوان دور از اطلاع خانواده به مسافرت بروند که اونجا با سه پسر آشنا میشوند.......لطفا یه اسم برایه رمان من بگید اسم رمانم الان عشق هایه شیرینه و من اصلا از اسمش خوشم نمیاد میشه یه اسم برایه رمانم پیشنهاد بدید ممنون میشم گلم
خدانگهدار
خدانگهدار
سفر غیرمجاز
شرارت فرشتگان عاشق

Eyna.sh

کاربر ویژه
عضو انجمن
4/12/15
1,290
12,854
696
تهران
خدانگهدار
بازي گل يا پوچ _ سفر به اعماق قلب تو _ مداد رنگي به رنگ عشق _ آويزه ي زيباي قلبم _ سفرنامه ي عشق _ لبخندي به گرمي طعم نگاهت

HAD!S

کاربر اخراج شده
اخراج شده
14/5/16
1,682
13,379
696
شیراز
خدانگهدار

سفر به دیار عشق

Elka Shine

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
من خودم اومدم افتتحا کنم:)

درباره دختریه به اسم رها...که کلا خدا رو پاک کرده....اما در طی یه سری اتفاقات توبه میکنه و اینا:)
1.رها
2.زندگی رها
3.تاوان گنا*هانم
4.تاوان اشتباهاتم
5.آسمان گاهی سیاه است و گاهی سفید ( :| )
6.سیاهی به رنگ قلبم
7.آسمان سیاه قلبم

خدانگهدار
1.شیرین, مثل عشق
2.آبنبات های شیطون
3.با هم
4.زندگی با تو
5.آرزویی در سفر
6.خاطره زیبای ما
7.با هم بودنمان خاطره است (یا می شود)
8.قرمز, مثل قلب ( یا عشق)
9.عشق تو را به کسی نمیدهم
10.شیرین تر از عشق

دیگه نمیرسه :|

HAD!S

کاربر اخراج شده
اخراج شده
14/5/16
1,682
13,379
696
شیراز
داستان درموردیه دختر به اسم ساحل که پدرش رو از دست داده با مادرش زندگی میکنه مادرش یه تومور داخل سرش هست که باید هرچه زودتر عمل بشه
ولی ساحل پولی نداره که مامانشو عمل کنه تا اینکه یه نفر وارد داستان میشه و یه پیشنهاد به ساحل میده این پیشنهاد زندگی ساحل رو به کل عوض میکنه

بچه ها اسم براش انتخاب کنین خودم فعلا اینو انتخاب کردم ( این کار من اشتباه بود )