****رستوران گردی****

نمایش ها
: 43 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: ماه دلم

ماه دلم

تایپیست آزمایشی
عضو انجمن
6/8/19
706
4,275
471
14
خلسه ی ماه
بهترین رستوران های کرج
کباب‌خانه میرزایی

نشانی: کرج، جهانشهر، میدان هلال اهمر
تلفن: ۰۲۶۳۴۴۷۴۱۳۹
شعبه‌ی اصلی کبابی میرزایی در جاده کرج-چالوس است. اما اگر زمان کافی برای خارج شدن از شهر ندارید، شعبه‌ی جهانشهر را پیشنهاد می‌کنیم. کمتر ایرانی پیدا می‌شود که کباب دوست نداشته باشد و کباب خوشمزه را تشخیص ندهد. در کباب‌خانه‌ی میرزایی با خیال آسوده می‌توانید کباب سفارش بدهید و از طعم خوب آن لـ*ـذت ببرید.
شعبه‌ی دوم میرزایی در عظیمیه، پامچال شمالی قرار دارد.

• Like
Reactions: :) Taranom.ES

ماه دلم

تایپیست آزمایشی
عضو انجمن
6/8/19
706
4,275
471
14
خلسه ی ماه
رستوران ارگانو کرج

نشانی: کرج، جهانشهر، میدان گلها
تلفن: ۰۲۶۳۴۴۹۹۶۱۱
رستوران ارگانو هم غذاهای ایرانی سرو می‌کند و هم فرنگی. کارکنان آن مودب و باحوصله هستند.از ماهیچه تا غذای چینی، ‌از استیک تا پیتزا، از کباب تا سلاد،‌ هر چه سفارش بدهید، خوشمزه است. ارگانو از ۹ صبح تا ۱۱ و نیم شب باز است.

رستوران روما کرج

نشانی: کرج، گوهردشت، بلوار موذن، روبروی دانشگاه آزاد، ساختمان خلیج فارس
تلفن: ۰۲۶۳۴۴۲۴۰۰۶
بدون تردید روما یکی از بهترین رستوران‌های کرج است. علاوه بر کیفیت خوب غذا، منوی متنوعی دارد. هر سلیقه‌ای داشته باشید، از کباب تا پاستا و دسر، گزینه‌ای خوشمزه برای شما وجود دارد. منوی روما شامل غذاهای ایرانی، دریایی، برگر، پاستا، ساندویچ و استیک است. روما فاصله‌ی چندانی با دانشگاه آزاد کرج ندارد. اما باتوجه به سطح قیمت‌ها در این رستوران، گزینه‌ی دانشجویی به‌شمار نمی‌رود.
بلوار موذن در بیشتر ساعت‌های روز و شب پرتردد است و احتمالا مقابل رستوران جای پارک پیدا نخواهید کرد. اما در خیابان‌های اطراف آن جای پارک خواهد بود.

• Like

ماه دلم

تایپیست آزمایشی
عضو انجمن
6/8/19
706
4,275
471
14
خلسه ی ماه
مستر دیزی

نشانی: کرج، عظیمیه،‌ بلوار استقلال، نرسیده به میدان اسبی،‌خیابان ارکیده
تلفن: ۰۲۶۳۲۵۴۱۷۶۸
هر قدر هم از خوردن پیتزا و ساندویچ لـ*ـذت ببریم، غذای سنتی چیز دیگری است. دیزی یکی از بهترین گزینه‌ها برای ناهار روز تعطیل و غیرتعطیل است. مستر دیزی عظیمیه انواع دیزی را سرو می‌کند، مانند مخصوص، کلاسیک، تند، کم‌چرب، بزباش و دیزی سنتی.خوراک‌های دیگر این رستوران را هم امتحان کنید. مستر دیزی کوفته،‌ کاله جوش، آبدوغ خیار، میرزاقاسمی و کشک بادمجان هم سرو می‌کند. بد نیست بدانید مستر دیزی که در تهران و چند شهر دیگر هم شعبه دارد، امکان سفارش آنلاین و اپلیکیشن هم عرضه کرده است.

رستوران اروندکنار

نشانی: کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان مظاهری
تلفن: ۰۲۶۳۲۲۲۳۳۰۰
رستوران اروندکنار از رستوران‌های قدیمی کرج است که حوالی مرکز شهر واقع شده است. این رستوران ایرانی انواع کباب، جوجه، پلو، ماهیچه و استیک را سرو می‌کند. باقالی پلوی آن معروف‌تر از بقیه‌ی خوراک‌هایش است.

• Like