اطلاعیه نقد و معرفی رمان ننه جنگجو| Bitter Law و SisRoY کاربران انجمن نگاه دانلود

• شروع کننده موضوع *ROya
  • تاریخ شروع
نمایش ها
: 54 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: ماه دلم

*ROya

مدرس زبان+مترجم آزمایشی
مدرس زبان
28/12/16
2,197
19,745
696
PakioW

به نام خدای مهربونی ها
نام رمان: ننه ی جنگجو
نام نویسندگان: SisRoY و (Biitter law(24_Darvin کاربران انجمن نگاه دانلود
ژانر: طنز
نام ناظر:Mah dokht

خلاصه :نوه های شیطون و پر دردسر برای تعطیلات به خانه مادربزرگ خود در روستا میروند، اما مادربزرگ ما یاهمون ننه هاجر اعصاب درست و حسابی نداره و یکم، بیشتر از یکم خشنه. ولی بچه ها کم نمیارن و از تنبیه های ننه هاجر نهایت استفاده رو میکنن و باعث میشن عشق کهنه ای که سالیان ساله از یادها رفته دوباره شکل بگیره.
Please, ورود or ثبت نام to view URLs content!

آخرین ویرایش:

Elena_Emady

مدیر آزمایشی تالار نقد
مدیر آزمایشی
منتقد انجمن
به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

لطفا توجه داشته باشید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
-عزیزم ادامه بده
-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
-تند تند پست بزار
-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

و طبق قوانین نقد، درخواست منتقد دهید.
بای آموزش نقد هم می‌توانید از تایپک زیر بهره ببرید:

موفق باشید .
مدیریت آزمایشی بخش نقد

آخرین ویرایش:

ماه دلم

تایپیست آزمایشی
عضو انجمن
6/8/19
699
4,160
471
14
خلسه ی ماه
:)
@Bitter Law
@*ROya
سهلام به دو نویسنده ی عزیز
رمانتون طنز زیبایی داره و ایده پردازی نو هست ولی در این بین مشکل کوچیکی که دیده میشه توصیفات کمه که با ویرایش اصلاح می شه و نکته ی دیگه این هست که نثر رمانتون ادبی بود ولی در بعضی پارت ها نثر محاوره و ادبی دخیل شده برای مثال:
#2پست

فورا شماره خواهرش رو= خواهرش را
هر کدوم=هرکدام
موردی دیگه ای نبود و همه چیز نو و خوب بود
با آرزوی بهترین ها برای شما دو عزیز(چقد ادبی حرف زدم خداوندا:aiwan_lightsds_blum:)

آخرین ویرایش: