استودیو سازنده God Of War احتمالا کار ساخت بازی بعدی را آغاز کرده است

  • شروع کننده موضوع *ROyA
  • تاریخ شروع
نمایش ها
: 13 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: *ROyA

*ROyA

مدرس زبان+مترجم آزمایشی
مدرس زبان
28/12/16
2,201
19,798
696
PakioW
بدون شک God of War یکی از موفق‌ترین بازی‌های نسل هشتم بود که توانست تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد؛ بنابراین مطمئنا سونی در نسل بعدی کنسول‌ها حساب ویژه‌ای روی کریتوس باز کرده است تا بتواند از رقیب سنتی خود پیشی بگیرد. می‌دانیم که نسخه بعدی God of War قطعا ساخته می‌شود اما موضوع مورد بحث زمان آغاز این پروژه است که حالا به لطف یکی از انیماتورهای سانتا مونیکا، به نظر می‌رسد کریتوس زودتر از آن‌چه که انتظارش را دارید مهمان کنسول‌ پلی‌استیشن 5 شما خواهد بود.

اخیرا کی نیومن، یکی از انیماتورهای سانتا مونیکا توییتی منتشر کرده است که در آن در لباس مخصوص موشن کپچر ظاهر شده است. موضوع زمانی جالب می‌شود که نیومن استودیوی سانتا مونیکا را منشن کرده است.
با توجه به نقش نیومن در سخت God of War 2018، انتشار این توییت سبب شده است تا بسیاری از طرفداران آن را به آغاز پروژه نسخه بعدی God of War ربط دهند.

لازم به ذکر است که هنوز استودیوی سانتا مونیکا هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است. البته این امکان وجود دارد که سانتا مونیکا روی آی‌پی کاملا جدیدی کار کند و احتمالا این تصویر مربوط به ضبط موشن کپچر آن باشد.

بازی God of War هم‌اکنون به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استشن 4 در دسترس است. 
  • Like
Reactions: Bitter Law