درحال تایپ رمان راز ابدیت | Persolna کاربر انجمن نگاه دانلود

نمایش ها
: 1K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: Persolna

تا اینجا نظرتون راجع به رمان چیه؟

• ۱_دوسش دارم

• ۲_متوسط

• ۳_خوبه ولی ترسناک نمی‌پسندم

• ۴_خوب نیست

Results are only viewable after voting.

Persolna

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
3/1/19
41
532
231
دنیای تاریک!
تلگرام

نام رمان: راز ابدیت
نویسنده: persolna(فاطمه)کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: ترسناک
ناظر رمان: @rita.ros
خلاصه: سهیل شخصیت اصلی داستان که در ۱۷ سالگیش مادرشو از دست داده دنبال دلیلی برای مرگ مادرش میگرده. برای این کار اون و دوستش سعید چهار ساله که راجع به ارتباط با ارواح تحقیق و مطالعه میکنن ولی هنوز به جایی نرسیدن. در روال تحقیقاتشون سهیل کتابی رو پیدا میکنه که از همون لحظه اتفاقات عجیبی براش میفته. اتفاقاتی که گذشته و آینده‌ی اونو به چالش میکشید...
.
.
5a0f_راز_ابدیت.jpg
.
.
لینک نقد رمان راز ابدیت:
Please, ورود or ثبت نام to view URLs content!

°منتظر نظرات و انتقاداتتون هستم°

آخرین ویرایش:

آرمیـbzـتا

ناظر تالار رمان
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
30/12/17
443
17,293
641
تهران
«به نام خدا»
مشاهده پیوست 175248
نویسنده‌ی گرامی! ضمن خوشامدگویی به شما، سپاس از اعتماد و انتشار اثر خود در انجمن وزین نگاه دانلود.

خواهشمند است قبل از آغاز به کار نگارش، قوانین زیر را بادقت مطالعه نمایید:

دقت به این نکات و رعایت تمامی این موارد الزامی است؛ چراکه علاوه بر حفظ نظم و انسجام انجمن، تمامی ابهامات شما از قبیل:
چگونگی داشتن جلد؛
به نقد گذاشتن رمان؛
تگ گرفتن؛
ویرایش؛
پایان کار و سایر مسائل مربوط به رمان رفع خواهد شد. بااین‌حال می‌توانید پرسش‌ها، درخواست‌ها و مشکلات خود را در
عنوان نمایید.

پیروز و برقرار باشید.
«گروه کتاب نگاه دانلود»

آخرین ویرایش:

Persolna

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
3/1/19
41
532
231
دنیای تاریک!
تلگرام

سخن نویسنده:
«به نام خدایی که روح مقدس ابدی را در جسم خاکی فانی نهاد؛ با عرض سلام خدمت کاربران و مدیران محترم. لازم دونستم که قبل از شروع رمان نکاتی رو یاداور بشم. مهم ترین نکته این هست که بخش قابل‌توجه رمان ژانر ماجراجویانه داره و صرفا از اول تا آخر قرار نیست ترسناک باشه،پس حس کنجکاوی‌تون رو روشن نگه‌ دارید. نکته‌ی دیگه هم این هست که من سعی میکنم برا هر قسمت از ماجرا خلاصه‌ای کوتاه«در حد یک یا دو کلمه» بنویسم. این کار صرفا جهت بخش‌بندی رمان هستش تا خواننده اندکی به ماجرای پیش رو فکر بکنه. امیدوارم شروع با هیجان و پایان پر استرس رو براتون رقم بزنم!»
To view the content, you need to Sign In or Register.To view the content, you need to Sign In or Register.

آخرین ویرایش: