رواندا چگونه به یکی از پاک‌ترین کشور‌های زمین تبدیل شد؟

  • شروع کننده موضوع dinaz
  • تاریخ شروع
بازدیدها
: 38 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: dinaz

dinaz

مدیر تالار خانواده و زندگی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
سیاست‌ سبزرواندا چگونه به یکی از پاک‌ترین کشور‌های زمین تبدیل شد؟از آنجا که هیچ نوع تلاشی بدون تغییر ایدئولوژی نمی‌تواند پایدار باشد، این امر برای رواندا بسیار حیاتی است که نگرانی‌های محیط زیستی را در کانون پیشرفت خود قرار دهد. به همین دلیل وزارت منابع طبیعی رواندا اخیرا به رسمیت شناخته شده است. مجمع اقتصاد جهانی می‌گوید این کار به رواندا کمک می‌کند منابع مالی جدیدی برای کمک به مهار تغییرات آب و هوا جذب کند.
 
  • Like
Reactions: RASHA

dinaz

مدیر تالار خانواده و زندگی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
رواندای پاک‌تر... گوریل بیشتر


رواندا چگونه به یکی از پاک‌ترین کشور‌های زمین تبدیل شد؟نه تنها تلاش‌های محیط زیستی به رواندا کمک کرده یکی از پاک‌ترین کشور‌های روی زمین باشد، بلکه تغییر نگرش و سیاست در سطح دولتی هم به گوریل‌های کوهستان کمک کرده است. تلاش‌های محافظتی زیادی برای نجات این گوریل‌ها در حال اجرا است که تعداد آن‌ها را از ۸۰۰ به ۱۰۰۰ گوریل در سال ۲۰۱۱ رسانده است.
 
  • Like
Reactions: RASHA

dinaz

مدیر تالار خانواده و زندگی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
انرژی پاک‌تر برابر است با کشور پاک‌تررواندا چگونه به یکی از پاک‌ترین کشور‌های زمین تبدیل شد؟رواندا ۲۵میلیون دلار به یک پروژه خورشیدی اختصاص داده که استفاده از انرژی خورشیدی را در شرق آفریقا ترویج کند. این کشور به سرعت در حال رشد است و این فرصت را دارد که فناوری‌های قدیمی را کنار گذاشته و برای توسعه اقتصادی تلاش کند که در مقابل تغییرات آب و هوا مقاومت کند و رونق نسل‌های آینده را فراهم کند.منبع: rd

 
  • Like
Reactions: RASHA