•°دیدنی های سنگاپور°•

بازدیدها
: 7 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: Fihgter•riant

Fihgter•riant

همراه انجمن
عضو انجمن
1/2/19
204
1,392
336
خط شروع
°○به نام زیبای پرده نشین○°

■10مورد از بهترین جاذبه های گردشگری سنگاپور!


Screenshot_۲۰۱۹-۰۹-۰۸-۱۳-۳۵-۲۷-1.png

معرفی جاذبه های گردشگری سنگاپور:

سنگاپور کشور کوچکی که هم نام با پایتختش است این روزها یکی از جذاب ترین مقاصد سفر برای گردشگری و خرید در بین مسافران محسوب می شود. سنگاپور یکی از بهترین مقاصد برای بازارگردی و تفریحات هیجانی است و به دلیل آب و هوایی گرمسیری که دارد در تمام فصل های سال شرایط مساعدی برای سفر دارا هست. اما ما در این مطلب از مجله ی گردشگری الی گشت قصد داریم تا درباره جاذبه های گردشگری سنگاپور صحبت کنیم تا زمانی که به این شهر رفتید بدانید که باید کجاها را برای گردشگری انتخاب کنید.
منبع:الی گشت
 

Fihgter•riant

همراه انجمن
عضو انجمن
1/2/19
204
1,392
336
خط شروع
□سنگاپور فلایر

Screenshot_۲۰۱۹-۰۹-۰۸-۱۳-۴۲-۵۴-1.png


سنگاپور کشور کوچکی است اما به دلیل جاذبه های منحصر به فردی که در آن وجود دارد توانسته در جوامع بین الملل به خصوص در عرصه گردشگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد. در سال ۲۰۰۸ چرخ و فلک غول پیکری در این شهر افتتاح شده که عنوان بلندترین چرخ و فلک در جهان را برای خود کسب کرده است. ارتفاع این چرخ و فلک به ۱۶۵ متر می رود و وقتی سوار آن می شوید احساس می کنید که می توانید آسمان را لمس کنید. این چرخ و فلک در تفرجگاه ساحلی خلیج واقع شده و ترمینال فلایر دارای سه طبقه از رستوران ها، مغازه ها و سایر خدمات می باشد. این چرخ و فلک یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری سنگاپور است.
 

Fihgter•riant

همراه انجمن
عضو انجمن
1/2/19
204
1,392
336
خط شروع
□موزه ی خانه ی بابا
Screenshot_۲۰۱۹-۰۹-۰۸-۱۳-۴۹-۲۳-1.png

ک موزه تاریخی به نام خانه بابا در شهر سنگاپور وجود دارد که در آن مجموعه ای از آثار پراناکان را به نمایش می گذارد. این موزه در این شهر متعلق به یک خانواده ثروتمند در سال ۱۹۲۰ است که در نزدیکی محله چینی ها واقع شده است و در طول روز تورهای رایگانی در آن برگزار می شود. تورهایی که برای بازدید از این خانه تاریخی برپا می شود در ساعات مشخصی برگزار می شوند که ترتیب آن به این صورت است. در روزهای دوشنبه (ساعت ۲ بعد از ظهر)، سه شنبه (ساعت‌های ۲ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر)، پنجشنبه (ساعت ۱۰ صبح) و شنبه (ساعت ۱۱ صبح) می‌باشد، استفاده کرد. برای رزرو این بازدید رایگان باید از طریق ایمیل babahouse@nus.edu.sg اقدام کرد.
 

Fihgter•riant

همراه انجمن
عضو انجمن
1/2/19
204
1,392
336
خط شروع
□باغ های کنار خلیج|
Gardens by the Bay

Screenshot_۲۰۱۹-۰۹-۰۸-۱۳-۵۲-۵۹-1.png
در کنار باغ های کنار خلیج در سنگاپور محل هایی برای گشت و گذار فراهم آورده شده است که تفریح در آن ها هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت و می توانید در مسیرهای پیاده روی که در آن برایتان فراهم آورده شده قدم بزنید و تجربه ی به یاد ماندنی فراهم آورده شود. جالب است بدانید که هر روز به مدت ۱ ساعت (۸:۴۵ تا ۷:۴۵ بعدازظهر) نمایشی از موسیقی و نور در این محوطه برای عموم مردم اجرا می‌شود که می‌توانید از آنها لـ*ـذت ببرید. باغ های کنار خلیج از جذاب ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور به شمار می روند.