معرفی ونقد رمان چتر بی بارون | HananehKH کاربر انجمن نگاه دانلود

بازدیدها
: 66 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: HananehKH

HananehKH

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
30/7/19
69
664
246
21
نام رمان:چتر بی بارون
نویسنده: HananehKH کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر:عشقانه،اجتماعی.
نام ناظر: @*یـگـانـه*
خلاصه: من پسریم، که همیشه حامی خانواده ام تو مشکلات وسختی ها بودم.تاجایی که ازخودمم گذشتم؛ اما درست زمانی که برای اولین بار خواستم طعم عشق رو بچشم، همه چیز عوض شدو من درگیر اتفاقی شدم، که نباید رخ می داد!
لینک رمان:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:

*Nava*

مدیر تالار نقد + مترجم انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
منتقد انجمن
مترجم انجمن
به نام خدا

نویسنده عزیز ، ضمن عرض سلام ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم . لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
-عزیزم ادامه بده
-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
-تند تند پست بزار
-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
و...........

برای درخواست نقد توسط "شورای نقد انجمن نگاه دانلود" می توانید به تاپیک زیر مراجه نمایید:

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

موفق باشید .
مدیریت بخش نقد

R_m_R

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
2/9/19
1
5
16
سلام و خسته نباشد خدمت نویسنده محترم.
تخصصی در نقد ندارم اما تا جایی که رمانتون رو دنبال کردم،نکاتی رو در نظر گرفتم.
1. رمان شما اولین رمانی بود که بنده در این سایت چشمم بهش خورد و به صورت اتفاقی چند پستی ازش رو خوندم.رمان شروعی معمولی داشت و فکر نمی کردم بخوام به ادامه برم،اما جذابیتی در نوشتار شما وجود داشت که به دنبال ادامه رفتم.
2 . بااینکه سیر رمان در ابتدا کمی کند بود،اما هرچه بیشتر از پست ها می گذشت اتفاقات بیشتری می افتاد واین برای خواننده ای که رمانتون رو دنبال کرده،خوب بود.
3 . رعایت علایم نگارشی و نداشتن غلط های املایی در حد زیادی در شیوایی نوشتار و خواندن به خواننده کمک می کرد.
4 . حالات احساسات تا حد زیادی رعایت ودربعضی جاها توصیفات باز جای بهتر شدن رو داشت.
5. درمورد ژانر هم،به نظرم ابتدای کار با ژانر اجتماعی شروع کردین وبعد به عاشقانه رسیدین.به نظر در مورد ژانر اجتماعی این که فردی بخاطر خانواده اش و شاید کار خیلی از مسائل شخصیش رو از یاد می بره،امریه که شاید تو جامعه البته بیشتر فکر می کنم برای دخترها اتفاق می افته،اما این که از گفتار یک پسر باشه اون رو متفاوت تر کرده.
6 . یک نکته ای که رمانتونو دنباله تر می کرد،دیالوگ هایی بود که در چندین پست انتهایی، در آخر پست می اومدن که مبهم بودنشون خواننده رو به ادامه وا می داشت.
7 . در مورد دیگر مسائل نظری بنابر نقد دقیق ندارم ودرکل بااین که جای بهتر شدن دارین،اما رمانتون منو مجذوب و تبدیل به طرفدارتون کرد.
در آخر امیدوارم از نقد ناراحت نشده باشید و قلمتون پایدار باشه.

آخرین ویرایش:

HananehKH

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
30/7/19
69
664
246
21
سلام و خسته نباشد خدمت نویسنده محترم.
تخصصی در نقد ندارم اما تا جایی که رمانتون رو دنبال کردم،نکاتی رو در نظر گرفتم.
1. رمان شما اولین رمانی بود که بنده در این سایت چشمم بهش خورد و به صورت اتفاقی چند پستی ازش رو خوندم.رمان شروعی معمولی داشت و فکر نمی کردم بخوام به ادامه برم،اما جذابیتی در نوشتار شما وجود داشت که به دنبال ادامه رفتم.
2 . بااینکه سیر رمان در ابتدا کمی کند بود،اما هرچه بیشتر از پست ها می گذشت اتفاقات بیشتری می افتاد واین برای خواننده ای که رمانتون رو دنبال کرده،خوب بود.
3 . رعایت علایم نگارشی و نداشتن غلط های املایی در حد زیادی در شیوایی نوشتار و خواندن به خواننده کمک می کرد.
4 . حالات احساسات تا حد زیادی رعایت ودربعضی جاها توصیفات باز جای بهتر شدن رو داشت.
5. درمورد ژانر هم،به نظرم ابتدای کار با ژانر اجتماعی شروع کردین وبعد به عاشقانه رسیدین.به نظر در مورد ژانر اجتماعی این که فردی بخاطر خانواده اش و شاید کار خیلی از مسائل شخصیش رو از یاد می بره،امریه که شاید تو جامعه البته بیشتر فکر می کنم برای دخترها اتفاق می افته،اما این که از گفتار یک پسر باشه اون رو متفاوت تر کرده.
6 . یک نکته ای که رمانتونو دنباله تر می کرد،دیالوگ هایی بود که در چندین پست انتهایی، در آخر پست می اومدن که مبهم بودنشون خواننده رو به ادامه وا می داشت.
7 . در مورد دیگر مسائل نظری بنابر نقد دقیق ندارم ودرکل بااین که جای بهتر شدن دارین،اما رمانتون منو مجذوب و تبدیل به طرفدارتون کرد.
در آخر امیدوارم از نقد ناراحت نشده باشید و قلمتون پایدار باشه.
باتشکر از شما خواننده گرامی.
ممنون بابت وقتی که برای نقد و خوندن رمان صرف کردین.نه تنها از نقدتون ناراحت نشدم بلکه خیلی خوب تونستین درکنار نکات، انرژی مثبتی رو بهم القا کنین.
به عنوان اولین تجربه نقد رمانم،جای کار زیاد دارم وبرای پیشرفت قلمم احتیاج به نقدهای سازندتون.بازم ممنون از شما.