Drag to reposition cover

کنترل کیفی رمان به رنگ نارنجی | ژیلا.ح (علیماژ) کاربر انجمن نگاه دانلود

نمایش ها
: 10K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: P_Jahangiri_R

چقدر از رمان خوشتون میادو بهش علاقه دارین و به نظرتون سطح رمان در چه حده؟

• Total voters
    57

ZHILA.H

مدیر آزمایشی تالار سینما، تئاتر و تلویزیون
مدیر آزمایشی
6/9/18
1,155
21,733
906
19
شهر شب
تلگرام

ببین ژیلا جان نمیتونم چطور بهت بگم به قول خودت من با لیلا زندگی کردماصن حس میکنم تک تک لحظه هاش رو واقعا حس کردم اصن خیلی خیلی خیلی خاص و زیبا بود از اونا بود که آدما می‌بره تو خلسه به آدم یه حس خاص میده بعضی رمانا هستن آدم اصلا دلش نمی‌خواد تموم کنه دوست داره تا وقتی زنده است ادامه پیدا کنه به رنگ نارنجی از اوناش بود از اونایی که عاشقشششششششم هم عاشق خودش هم نویسنده گلش که من خیلی دوستش دارم خسته نباشی ژیلای عزیزم عااااالی بود انشاءالله همیشه موفق و شاد باشی :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart:
می دونی چیه بهار جان...
تو ازونایی هستی ک هر دفعه لایکتو دیدم ی لبخند گنده زدم و ذوق کردم.:campe45on2:
خوره لایک نیستما ب هیچ وجه. همیشه استیکر قلبه رو برای تشکر می زدی و واقعا خوشحالم میکردی‌.
خیلیم دوست داشتم نظرتو بدونم.Hanghead
میدونم که نمیشه چهار ماه و نیم همراهیتو جبران کرد اما از خدا میخوام ب حق خوشحالی الانم بهترین هارو نصیبت کنه.:biggfgrin:
سوای رمان، خیلی خوشحالم که رفیقی مثل تو پیدا کردم. واقعا میگم‌. :aiwan_light_heart: :aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_yu::aiwan_lighfffgt_blum:

ZHILA.H

مدیر آزمایشی
6/9/18
1,155
21,733
906
19
شهر شب
تلگرام

سلام :aiwan_light_blumf:،خدا قوت خانم نویسنده ی دوست داشتنی :aiwan_lggight_blum:
به پایان رسیدن رمان قشنگتون رو بهتون تبریک می گم؛رمان قشنگ و جذابی بود و از خوندنش لـ*ـذت بردم.چقدر خوشحال شدم از دیدن خوشبختی لیلا عزیز و امین و عشق شیرین بینشون؛چه قشنگ تموم شد. :aiwaffn_light_blum::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_in_love:
آدم لـ*ـذت می بره وقتی می بینه یه نویسنده ی جوان اینقدر بااخلاق و باایمان که نسبت به فرهنگ و سبک زندگی اسلامی ایرانی توجه نشون می ده و خیلی چیزها رو با اخلاق مداری رعایت می کنه و آثار دلنشینی رو به وجود میاره.
ان شاءالله آثارتون به چاپ بسیار زیاد برسه و یه نویسنده ی محبوب و مشهور جهانی بشید. :aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart2:
قلمتون سبز و مانا باشه ان شاءالله
همیشه عشق باشد،همیشه برکت

یا علی
بابا لفظه قلم جان خودم :campe45on2::aiwan_light_heart:
سلام مهربون بانوی دوستداشتنی من؛)
اقا میدونی چیه، من وقتی رمانمو تو پروت گذاشتم اصلا فکر نمی کردم بخونیش. اخه رمانایی که میخوندی کجا و من کجا...
هر دفعه که اومدی با خودت یه عالمه انرژی و امید اوردی. یکی از کسایی که همیشه منتظرشون بودم تویی :aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_light_bfffflum:
خدا از دهنت بشنوه ان شاءالله ان شاءالله :aiwan_light_paint2::aiwan_light_pleasantry::aiwan_light_prankster2::aiwan_light_prankster2::aiwan_light_prankster2:
همراهی چهار ماه و چند روزتو نمتونم جبران کنم بدون شک، اما الان از صمیم قلبم از خدا می خوام، جایی که انتظارشو نداری یه جوری دستتو بگیره و تند و تند اتفاقای قشنگ برات ردیف کنه که نفهمی یهو چیشد؛):aiwan_light_girl_pinkglassesf:
رمان تموم شد، شاید ی روزی تو منو یادت بره ولی بدون تو همیشه رفیقمی؛):aiwan_light_blum:ss
میدونی چیه، من رفیقایی ک از رمانام پیدا میکنمو خیلی دوست دارم،
چون کسایی هستن که خودمو از لای نوشته هام میبینن و منو درک میکنن که حرفامو میخونن.
خدا پشت و پناه یاورت باشه فاطمه جان دلم:aiwan_light_heart:
ی چیزم بگم، من شاید از نظر بعضیا احمق ب نظر بیام اما همیشه صادقانه رفتار کردم. الانم صادقانه بگم ی عالمه منتظر بودم تو کل روز ک ببینم مهربانو چی نوشته ینییییی...
نکنه اخرشو دوس نداشته باشه....
و ‌کلی سکته ی قلبی و فلان.
25r30wi25r30wi:campe45on2::aiwan_light_hi::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_wink2:

ZHILA.H

مدیر آزمایشی
6/9/18
1,155
21,733
906
19
شهر شب
تلگرام

این همه خودمو کشتم بازم ی سریاتون در طول رمان سکوت کردین الانم سکوت کردییییییین
چ وضعشه آخه
:aiwan_light_cray::aiwan_light_cray:
اولین نفر لایک میکنین ولی هیچی نمیگین...
خو نمیگین یک عدد ژیلا از فضولی اینکه نسبت ب رمان چ حسی دارید می ترکد؟
:aiwan_light_bomb::aiwan_light_boredom:

parisa m

کاربر فعال
عضو انجمن
22/8/16
434
1,997
371
سلام دوباره
خسته نباشی عزیزم خیلی خیلی زیبا بود بدون اغراق یکی از زیباترین رمان هایی بود که خوندم موضوع جذاب و جدید همراه با قلمت گیرات رمانی رو ساخته که باعث می شد با اشتیاق زیادی اون رو بخونم
همیشه موفق باشی عزیزم و امیدوارم که این کتاب چاپ بشه :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: چون واقعاحیفه همچین رمانی هست که تو کتابخونه ی هر خونه ای نباشه

ZHILA.H

مدیر آزمایشی
6/9/18
1,155
21,733
906
19
شهر شب
تلگرام

سلام دوباره
خسته نباشی عزیزم خیلی خیلی زیبا بود بدون اغراق یکی از زیباترین رمان هایی بود که خوندم موضوع جذاب و جدید همراه با قلمت گیرات رمانی رو ساخته که باعث می شد با اشتیاق زیادی اون رو بخونم
همیشه موفق باشی عزیزم و امیدوارم که این کتاب چاپ بشه :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: :aiwan_light_heart: چون واقعاحیفه همچین رمانی هست که تو کتابخونه ی هر خونه ای نباشه
ممنونم ازینکع نظرتو گذاشتی عزیزم؛)
و ممنون از وقتی ک برا خوندنش گذاشتی