تاپیک جامع در خواست جلد رمان | انجمن نگاه دانلود

نمایش ها
: 4K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: F@EZEH

F@EZEH

مدیر تالار جامعه و فرهنگ + مدیر جلد + طراح
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
نام رمان: اسی قصاب عاشق می شود
نویسنده: gandom
ژانر: عاشقانه، اجتماعی
خلاصه:

همیشه همه چیز اونطور که ما فکر می‌کنیم نیست، ممکنه از نظر ما قصابا آدمای بی‌احساس و خشنی بنظر بیان ولی اینطور نیست...
داستان ما بیانگر زندگی دوتا عاشقِ، شیرین خانم و آقا اسماعیل که دل در گرو هم دارن ولی سطح تفکر و ظاهربینی آدما از هم جداشون میکنه، اگرچه بطور بامزه و شیرینی عاشق هم شدن اما معلوم نیست که در آخر به هم میرسن یا نه، باید ببینیم تقدیر برای اونا چه خوابی دیده!
دنیا رو نمیشه ساده گرفت، بعضی اوقات آینده‌ای رقم میخوره که هیچوقتِ هیچوقت فکرش رو نمی‌کردی...

بنظر شما آیا قصابا هم حق عاشق شدن دارن؟!

جمله:
می دانی از وقتی دلبسته ات شده ام
همه جا بوی پرتغال و بهشت می دهد.

عکس به عهده خود طراح

Please, ورود or ثبت نام to view URLs content!
طراح شما: @*SHivA

Mrs.zm

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
11/9/19
72
753
246
نام رمان:برای سیمین
نویسنده:زهرازرجام
ناظر:زهرا اسدی
ژانر:معمایی عاشقانه
خلاصه:زمان سیمین برای یافتن خواهرش آذر رو به پایان است، رازهای مگو در گذشته مشترکان مسیر این دو را از هم جدا کرده است یکی را برای جستن ارامش دیگری برای بپایی آشوب..
لینک رمان

zahramousavi

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
18/9/19
25
112
121
سلام :aiwan_light_heart: خسته نباشید. من درخواست جلد رمان دارم.
نام رمان: زندگی ام با غروب طلوع کرد
نام نویسنده: zahramousavi
نام ناظر: *یگانه*
ژانر: جنایی_پلیسی،تراژدی
خلاصه رمان:
داستان درباره ی خواهر و برادری است که با وقوع یک قتل سر راه هم قرار می گیرند، که در حین این ماجرا راز هایی برملا می شود که زندگی را مبهم تر از قبل می کند! باید دید شهرزاد دخترک مغموم داستان می تواند بی گـ ـناه بودن خودش را از قاتل بودن به اثبات برساند یا زندگی چیزی دیگری برای او می خواهد!؟ در ادامه ی داستان می خوانیم که شهرزاد توانسته خودش را از این مخمصه نجات بدهد!؟یا نه!؟

لطفاً طراحی جلد رمانم به شخصیت دختر داستان یعنی شهرزاد که دختری غم زده است بخوره البته از یه عکسی خوشم اومده اما بازم به مشاوره احتیاج دارم و اینکه به یک طراح مهربون و صبور احتیاج دارم چون من کاربر تازه واردم و زیاد از سایت سر در نمیارم و به کمک احتیاج دارم.
نیم بیت: گویی غم پرست شده بودم که غم از رگ گردن به من نزدیک تر بود...

*sahra_aaslaniyan*

مدیر تالار تایپیست
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
19/10/18
690
15,092
661
یزد
سلام فائزه‌ی عزیزم.
درخواست جلد داشتم.
خودم عکس دارم، فقط لطفا طراح یه خصوصی با من بزنه تا باقی موارد رو توضیح بدم براشون.
نام
: سایه‌های ابری(جلد دوم)
نام نویسنده: صحرا آصلانیان کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: جنایی-مافیایی، عاشقانه، اجتماعی
نام ناظر: @زهرااسدی
خلاصه رمان:
کوروش پارسین، مافیایی قدیمی و دیکتاتور که نقشه‌های جدیدی برای دختر کوچیک‌ترش آهو دارد، دختری دلشکسته که بعداز سال‌ها به درخواست خواهر بزرگترش(غزال) به خانه کوروش بازمی‌گردد. امید سلطانی، به دنبال انتقام است، انتقامی که به واسطه‌ی آن، چهارسال قبل آهوی ساده و عاشق را به مرز ویرانگی کشید؛ اما باید دید، امید باز در میدان بازی، انتقام را انتخاب می‌کند، یا عشقی که با گذر زمان، قوی‌تر از گذشته شده است.

آخرین ویرایش:

¦PINK¦

همراه انجمن
عضو انجمن
24/7/19
234
1,231
346
pInK CITY
سلام
من هم درخواست جلد دارم
خلاصه-راجب دختری ثروتمند به اسم مانیا که با پدر و خواهر ناتنی و نامادریش زندگی می کنه و خیلی تنهاس.تو فضای مجازی بایه پسری دوست می شه و هم دیگرو می بینن و از این حرفا.پسره از مانیا کلاه برداری می کنه و بعد ولش می کنه.مانیا چون بهش وابسته بوده افسرده می شه.پدرش پیش یه روانپزشک می بردتش و به تدریج عاشق هم میشن...ولی یه سری راز ها هنوز برملا نشده
ژانر-عاشقانه-درام
ناظر @>YEGANEH<
متن-من برای رسیدن به تو چشیده ام طعم شیرین اشتباه را
یه سری عکس دارم ولی نیاز به مشورت طراح عزیز دارم

Elham_kamy

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
26/8/19
55
788
246
18
مشهد
تلگرام

سلام خسته نباشید
یه طراح برای طراحی جلد رمانم می خوام

نام رمان: فرشته ای در قلب شیطان
نویسنده: الهام کامیاب
ژانر: عاشقانه، غمگین، اجتماعی
خلاصه:
دختری به نام یاس که در یک خانواده ی مذهبی به دنیا آمده و با همان اداب و رسوم انس گرفته و رشد کرده است؛ بدین حال، دانسته مرتکب اشتباهی خواهد شد که باعث از دست دادن با ارزش ترین دارایی زندگی اش می شود. آن اتفاق زندگی جدیدی را برایش رقم می زند و سرنوشت او را به سمت مردی می کشاند که در آینده پرده از حقیقت ظالمانه زندگی یاس برمی دارد. علیرام مردی خشک، با خلقی متعصب و خشمگین که به وسیله آشنایی کوچکی که با یاس پیدا می کند؛ به اصرار پدرش مجبور به ازدواج با او می شود. دریغ از آن که یاس با وجود علاقه درونی اش، رازی تلخ درون سـ*ـینه نگاه داشته است. آن اتفاق اشتباه و غم انگیز چه می تواند باشد؟ برملا شدن راز یاس چه بلایی سر دخترک و اطرافیانش میاورد؟

به یک طراح با حوصله نیاز دارم که با مشورتش بتونم عکس های خوبی پیدا کنم. نیم بیت هم فعلا ندارم

F@EZEH

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
نام رمان:برای سیمین
نویسنده:زهرازرجام
ناظر:زهرا اسدی
ژانر:معمایی عاشقانه
خلاصه:زمان سیمین برای یافتن خواهرش آذر رو به پایان است، رازهای مگو در گذشته مشترکان مسیر این دو را از هم جدا کرده است یکی را برای جستن ارامش دیگری برای بپایی آشوب..
لینک رمان
طراح شما: @*PArla

F@EZEH

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
سلام :aiwan_light_heart: خسته نباشید. من درخواست جلد رمان دارم.
نام رمان: زندگی ام با غروب طلوع کرد
نام نویسنده: zahramousavi
نام ناظر: *یگانه*
ژانر: جنایی_پلیسی،تراژدی
خلاصه رمان:
داستان درباره ی خواهر و برادری است که با وقوع یک قتل سر راه هم قرار می گیرند، که در حین این ماجرا راز هایی برملا می شود که زندگی را مبهم تر از قبل می کند! باید دید شهرزاد دخترک مغموم داستان می تواند بی گـ ـناه بودن خودش را از قاتل بودن به اثبات برساند یا زندگی چیزی دیگری برای او می خواهد!؟ در ادامه ی داستان می خوانیم که شهرزاد توانسته خودش را از این مخمصه نجات بدهد!؟یا نه!؟

لطفاً طراحی جلد رمانم به شخصیت دختر داستان یعنی شهرزاد که دختری غم زده است بخوره البته از یه عکسی خوشم اومده اما بازم به مشاوره احتیاج دارم و اینکه به یک طراح مهربون و صبور احتیاج دارم چون من کاربر تازه واردم و زیاد از سایت سر در نمیارم و به کمک احتیاج دارم.
نیم بیت: گویی غم پرست شده بودم که غم از رگ گردن به من نزدیک تر بود...
طراح شما: @F@EZEH

F@EZEH

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
سلام فائزه‌ی عزیزم.
درخواست جلد داشتم.
خودم عکس دارم، فقط لطفا طراح یه خصوصی با من بزنه تا باقی موارد رو توضیح بدم براشون.
نام
: سایه‌های ابری(جلد دوم)
نام نویسنده: صحرا آصلانیان کاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: جنایی-مافیایی، عاشقانه، اجتماعی
نام ناظر: @زهرااسدی
خلاصه رمان:
کوروش پارسین، مافیایی قدیمی و دیکتاتور که نقشه‌های جدیدی برای دختر کوچیک‌ترش آهو دارد، دختری دلشکسته که بعداز سال‌ها به درخواست خواهر بزرگترش(غزال) به خانه کوروش بازمی‌گردد. امید سلطانی، به دنبال انتقام است، انتقامی که به واسطه‌ی آن، چهارسال قبل آهوی ساده و عاشق را به مرز ویرانگی کشید؛ اما باید دید، امید باز در میدان بازی، انتقام را انتخاب می‌کند، یا عشقی که با گذر زمان، قوی‌تر از گذشته شده است.
طراح شما: @*KhAtereh*

F@EZEH

عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
سلام
من هم درخواست جلد دارم
خلاصه-راجب دختری ثروتمند به اسم مانیا که با پدر و خواهر ناتنی و نامادریش زندگی می کنه و خیلی تنهاس.تو فضای مجازی بایه پسری دوست می شه و هم دیگرو می بینن و از این حرفا.پسره از مانیا کلاه برداری می کنه و بعد ولش می کنه.مانیا چون بهش وابسته بوده افسرده می شه.پدرش پیش یه روانپزشک می بردتش و به تدریج عاشق هم میشن...ولی یه سری راز ها هنوز برملا نشده
ژانر-عاشقانه-درام
ناظر @>YEGANEH<
متن-من برای رسیدن به تو چشیده ام طعم شیرین اشتباه را
یه سری عکس دارم ولی نیاز به مشورت طراح عزیز دارم
طراح شما: @SisHaNi