آموزش نصب درایور usb

mho1398

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
10/8/19
0
1
6
اگر شما تازه ویندوز عوض کرده باشید و یا درایور های ویندوزشما پاک شده است با مطالعه این مطلب آموزش نصب درایور usb میتوانید درایور USB خود را نصب کنید.و یا اگر usb های سیستم شما کار نمیکنن نیز با خواندن این مطلب میتوانید مشکل خود را اگر از درایور ها باشد را رفع کنید.
روش نصب درایور usb
برای نصب درایور در ویندوز شما باید عبارت device manager را در محل استارت جستوجو کنید و آن را اجرا کنید و در پنجره باز شده، روی Universal Serial Bus controllers کلیک کرده و USB که قصد نصب درایور آن را دارید پیدا کنید.

پس از پیدا کردنusb مورد نظر برروی آن کلیک راست کنید و گزینه Update Driver Software را انتخاب کنید.

پس از کلیک برروی گزینه Update Driver Software پنجره ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده میشود.که گزینه آنها را برای شما در زیر توضیح میدهیم
با انتخاب گزینه اول Update Driver Software ویندوز بصورت خودکار درایور usb شما را پیدا و نصب میکند.اگر با این گزینه نتوانستید درایور را نصب کنید .از گزینه دوم Browse my computer for driver software استفاده کنید.

شما باید درایور مربوط USB خود را دانلود کنید و پس از کلیک برروی گزینه Browse my computer for driver software مسیر فایل درایور خود را انتخاب کنید و برروی دکمه next کلیک کنید.

اگر شما نتوانستید که با روش های بالا درایور USB خود را نصب کنید شما میتوانید که از نرم افزار DriverPack Solution برای نصب درایورها استفاده کنید.
این نرم افزار بصورت انلاین درایور های مربوط به ویندوز و سیستم شما را بصورت انلاین نصب میکند روش کار این برنامه به این صورت است که شما باید آن را دانلود و اجرا کنید پس از اجرا با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه میشوید که شما با زدن گزینه سبز رنگ Automatically Computer The Configure را انتخاب کنید تا تمامی درایور های سیستم شما نصب شود و یا اگر شما فقط درایور USB را میخواهید نصب کنید باید Expert Mode را بزنید تا وارد لیست درایور ها شوید و در انجا درایور USB را انتخاب کنید.به شما پیشنهاد میکنیم که مطلب
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
را مطالعه کنید.


منبع:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!