اطلاعیه تغییرات سایت و مشکلات مربوط به آن

Miss_F

دوستدار انجمن
عضو انجمن
7/9/16
29
383
181
مشهد
سلام. درکناره همه مشکلاتی که بقیه دوستان گرفتن از شکل جدید سایت،به نظره من خیلی شیک و مرتب و جذاب شده! :) و از نظر ظاهری سرتره از قبلی. حالا اگه مشکلاتی هم هست انشاءالله حل میشه و ماهم کم کم عادت میکنیم به شکل جدید سایت و مثل قبلی برامون راحت میشه :)

مروارید 781

کاربر فعال
عضو انجمن
خب من یه مشکل کوچک دیدم، گفتم بگم نمی‌دونم کسی قبلا گفته یا نه
موقع نوشتن شکلک که می‌ذاری، دو سه تا حرف که پشتش تایپ کنی شکلک خود به خود حذف میشه! اگر امکانش هست به این ایراد کوچولو هم رسیدگی بشه:) واقعا روی اعصابه:(
خسته نباشید:aiwan_lggight_blum:

ЄƝȤƳMЄ

مدیر تالار اخبار
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
30/4/19
2,886
2,483
466
TABRIZ
موقع نوشتن شکلک که می‌ذاری، دو سه تا حرف که پشتش تایپ کنی شکلک خود به خود حذف میشه! اگر امکانش هست به این ایراد کوچولو هم رسیدگی بشه:) واقعا روی اعصابه:(
سلام
بله قبلا گفته شده اول متن رو تایپ کنید بعد شکلک بفرستید این‌طوری نمیپره

Lightning᭄

کاربر فعال
عضو انجمن
7/10/18
639
35,174
781
بنده هم همین مشکل رو داشتم اما گفتن که بعد از نوشتن کل متن شکلک ها رو بذارین و بعد متن رو بفرستین. اینطوری نمی پره

parinazam

کاربر نگاه
عضو انجمن
4/7/18
6
12
31
مشهد
خیلی افتضاح شده دوبار باید رفرش کنم تا بتونم پست بخونم یبار قبل ازاینکه لایک کنم چون پست اصلا بالا نمیاد وقتی رفرش شد میاد دوباره باید لایک کنم رفرش کنم لطفا درستش کنید کلا از خوندن زده شدم

• Like
Reactions: Lightning᭄