حجاب ازاد؟! چشم و دل های سیر؟!

  • شروع کننده موضوع Hima
  • تاریخ شروع
نمایش ها
: 46 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: Hima

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
به گزارش جام جم، مخالفان حجاب چنین استدلال می کنند که با آزادی پوشش، اعضای جامعه “چشم و دل سیر” می شوند و آمار تجـ*ـاوز و مزاحمت ها کاهش پیدا می‌کند.مخالفان حجاب چنین استدلال می کنند که با آزادی پوشش، اعضای جامعه “چشم و دل سیر” می شوند و آمار تجـ*ـاوز و مزاحمت ها کاهش پیدا می‌کند.

اما با بررسی چند نمونه در جوامعی که از اینگونه آزادی‌ها برخوردارند، این استدلال رد می‌شود.

کافی است تنها به چند گزارش که در رسانه‌های غربی منتشر شده است، نگاهی بیندازیم:


* ایالت تنسی آمریکا/ ۲ مرد به جرم تجـ*ـاوز جنـ*ـسی به یک نوزاد ۹ ماهه و فیلمبرداری از آن بازداشت شدند! (فاکس نیوز)
* واشنگتن؛آمریکا/ مردی به تجـ*ـاوز جنـ*ـسی به بیش از۷۰۰ماشین اعتراف کرده است! این مرد اضافه کرده است که با هلی‌کوپتر و هواپیما هم رابـ ـطه جنـ*ـسی داشته است! (نیوز کام)


* آلمان/ قانون منع رابـ ـطه جنـ*ـسی با حیوانات تصویب شد! (ایندیپندنت)* آمریکا/ تجـ*ـاوز سالانه به ۹۰۰ هزار زن؛ بخش قابل توجهی از این آمار مربوط به تجـ*ـاوز به محارم (اعضای خانواده) است! یک چهارم زنان امریکایی از سوی محارمشان مورد آزار و تجـ*ـاوز جنـ*ـسی قرار می‌گیرند. ( بی بی سی)


رسانه های مخالف حجاب از چشم و دل سیر بودن جوامعی سخن می گویند که به نام آزادی و به کام ولنگاری، اخلاق را به سوی نابودی بـرده اند و نسخه این جوامع را برای جامعه ایرانی توصیه می‌کنند.


محل تامل است که اخلاق در چنین جوامعی به چه جایگاهی خواهید رسید؟ مردی که در خبر بالا مرتکب جرم پدوفیل شده است به این دلیل است که در امریکا و دیگر کشورها پدوفیل جرم بشمار می‌آید، اما همجنسبازی نیز تا چند سال گذشته در امریکا جرم و هم اکنون آزاد است!

آیا گسترش فساد و انحطاط اخلاق در این جوامع حد مشخصی دارد!؟