در حال تایپ رمان فرمانروای جنگلی ( جلد اول مجموعه سرزمین زمرد) | الهه.م elahe-mohammadi کاربر انجمن نگاه دانلود

چند درصد فضای رمان براتون رئال یا واقعی ترسیم شده و می‌تونید باورش کنید؟

• مجموع رای دهندگان
    12

elahe-mohammadi

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
3/2/17
355
42,107
751
21
سرزمین زمرد :)
« بسم الله الرحمن الرحیم »

نام رمان: فرمانروای جنگلی (فصل اول مجموعه سرزمین زمرد)
نویسنده: الهه.م (محمدی)elahe-mohammadiکاربر انجمن نگاه دانلود
ژانر: تخیلی ــ عاشقانه
ناظر رمان: @*یـگـانـه*
خلاصه: در اعماق جنگل زورون (Zoron) انسانی لطیف تر از برگ گل، میان لشکری انبوه از درنده ها زندگی می‌کند. با رسیدن خبر کوچ درنده های کوهستانی به جنوب، فرمانروای جنگل برای حفظ قلمرواش، به پا می‌خیزد. رزالین و جنگل و ببرهای اصیل متحدش، در مقابل دورگه های بیرحم و درنده های کوهستانی ایستادگی می‌کنند تا اینکه رزالین مجبور می‌شود برای حفظ قلمرو اش تصمیم بزرگی بگیرد؛ درحالیکه اتفاقی بین آلفا ها، تصمیم او را تحت الشعاع قرار می‌دهد....

سخن نویسنده:
فرمانروای جنگلی استارت دنیای کهنی هست که اسم سرزمین زمرد رو واقعا برازندش دیدم و به این خاطره که سرزمین من، سرشار از رنگ سبز و مملوء از روح جاودانه طبیعت هست. تا چهار یا پنج جلد برای این مجموعه درنظر گرفتم و به امید خدا با طرحی نو وجدید ادامه میدم. اما نکته مهم اینه که تمام اتفاقات داستان خیالی هستش. هیچ درنده ای بیشتر از20 سال زنده نمیمونه و خیلی چیزهایی که بهش اشاره شده و با واقعیت سازگار نیست، اسطوره های این رمان هستند که از خیال و رویا نشأت گرفته شده و حقیقی نیست. خواننده ی عزیزم میخوام بدونی که من با تمام توانم تحقیق کردم و یه سری چیزها رو ازش مطلع هستم و اینکه با واقعیت متفاوتِ صرفا به دلیل نیاز دنیایی که خلق شده به اونها هست. بعد از نوشتن دو جلد رمان شکست ناپذیر و نابودگری از نسل باد، تمام تمرکزم این بود که درست مثل همونا جدید و نو بنویسم و رمان تخیلی و فانتزی رو به فاز جدیدی ببرم. امیدوارم که مثل قبل همراهی گرم تخیلی خون ها رو داشته باشم تا انرژی لازم برای ادامه این مجموعه جذاب داشته باشم. از صمیم قلبم برای همه ی کسایی که این مجموعه رو میخونن آرزو می‌کنم که ازش لـ*ـذت ببرن و با سرزمین زمرد خیالی من و شخصیتاش ارتباط برقرار کنن :)

امضا الهه محمدی :)

ممنونم از نازنین عزیز بابت طراحی قشنگش :aiwan_light_blumf:

آخرین ویرایش:

*یـگـانـه*

ناظر تالار رمان + مدیر تالار موسیقی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار

نویسنده‌ی گرامی! ضمن خوشامدگویی به شما، سپاس از اعتماد و انتشار اثر خود در انجمن وزین نگاه دانلود.

خواهشمند است قبل از آغاز به کار نگارش، قوانین زیر را بادقت مطالعه نمایید:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

دقت به این نکات و رعایت تمامی این موارد الزامی است؛ چراکه علاوه بر حفظ نظم و انسجام انجمن، تمامی ابهامات شما از قبیل:
چگونگی داشتن جلد؛
به نقد گذاشتن رمان؛
تگ گرفتن؛
ویرایش؛
پایان کار و سایر مسائل مربوط به رمان رفع خواهد شد. بااین‌حال می‌توانید پرسش‌ها، درخواست‌ها و مشکلات خود را در
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
عنوان نمایید.

پیروز و برقرار باشید.
«گروه کتاب نگاه دانلود»

elahe-mohammadi

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
3/2/17
355
42,107
751
21
مقدمه:
می‌دوید و می‌دوید و می‌دوید... زانوانش در دویدن از هم سبقت می‌گرفتند و چشمش از دود سیاه بالنده در آسمان جدا نمی‌شد.
گینر از پس درختی بیرون جهید و او بی معطلی بر پشتش پرید...
پنجه های بزرگ گینر خاک نرم جنگل را درو می‌کرد و درختان فریاد کشان به عقب می‌گریختند و آنها را به حاشیه جنگل رهنمون شدند.
گیج و سرگردان از پشت گینر پایین پرید و نگاهش حیران روی تپه ی سبز روبروش چرخید...
صدای مویه و شیون زنان در سراسر دشت، جنگل و نی‌زار به گوش می‌رسید و قلب او با هر ناله ی گوش خراش پنجه به قفسه ی سـ*ـینه اش می‌کشید.
درست همان لحظه، پودر قرمز رنگی به آسمان پاشیده شد و بانگ کُرنا بر فراز تپه طنین انداخت...
همه چیز تمام شده بود و واقعیت داشت. دستش روی قبلش مشت شد و گینر سرش پایین افتاد.
دانه های زرین اشک بر صورتش روان شد و فریاد «نه» پر سوزش تا دروازه های آسمان رسید.
زانوانش دیگر توان ایستادن نداشت ... و ... فرمانروای جنگل زانو می‌زند!
پارت 1

To view the content, you need to Sign In or Register.

آخرین ویرایش:

elahe-mohammadi

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
3/2/17
355
42,107
751
21
حالا وقتشه که برای اولین بار همراه رزالین وارد جنگل سحر آمیز و افسونگر زورون بشیم :) امیدوارم لـ*ـذت ببرید.
هر چقدر که خوندنش بهتون حس خوب بخشید به دوستاتونم پیشنهاد خوندنش رو بکنید :campe45on2:

پارت 6

To view the content, you need to Sign In or Register.

آخرین ویرایش: