VIP ✅ تاپیک جامع انواع مسائل روانشناسی کودک ✅

*~SAEEDEH~*

کاربر ممتاز

ترس، غم و خشم سه احساس طبیعی و اصلی کودکان هستند. از سالهای اولیه زندگی فرزندتان، تلاش کنید احساساتش را نامگذاری کنید.
میدونم عصبانی هستی،
حق داری ناراحت باشی،
میدونم ترسیدی
این کار اساس بالا بردن هوش هیجانی کودک است.
قرار نیست کودک بخاطر ابراز احساساتش مانند خشم، غم، تنبیه شود، تمسخر شود یا مورد مواخذه قرار گیرد.
تنها قرار است بیاموزد بر پایه احساساتش رفتار نکند مثلا کتک نزند و کم کم با دیدن پدر و مادرش یاد بگیرد چگونه احساساتش را مدیریت کند.

• Like
Reactions: ЄƝȤƳMЄ

KamToumb

کاربر نگاه
عضو انجمن
27/7/19
10
3
11
42
با سلام و عرض تبریک خدمت تمامی داوطلبین مجاز به انتخاب رشته:
راستش من چندین تاپیک با موضوع یکسان مثل کنکور انتخاب رشته دانشگاه درصد و......دیدم که همین گستردگی تاپیک ها موجب شده که کسی بهشون جواب نده پس بهتره این تاپیک بعنوان تاپیک اصلی انتخاب رشته محل در نظر گرفته بشه
نکات قابل تامل:
با توجه به اینکه تنها چند ساعت تا شروع انتخاب رشته باقی نمونده بهتره که اگه چیزی میخواد بگه همینجا و تو همین تاپیک بگه
دیگه وقت بحث کردن درباره درصد و نمیدونم من باید بهتر میشدم و اینا نیست پس بهتره که فقط رو انتخاب دانشگاه متمرکز بشیم
دخترا و پسرای عزیز ما قراره که 2سال تو یه دانشگاه به سر ببریم و از طرفی هستن بعضی ها که میخوان از همین 2 سال برای ارشد استفاده کنن و لذا بایستی بهترین انتخاب رشته رو انجام بدن پس بهتره دیگه دست به کار بشیم

من خودم رتبم 144 شده و احتمالا غیر دولتی برم چراکه 6 ماه دیگه وایسادن برای روزانه یا شبانه اصلا به قیمتش نمی ارزه
بهترین غیر انتفاعی های رشته الکترونیک عبارتند از :
سجاد مشهد
امل-شمال
.....
با این اوصاف درسته که اینا بهترینن ولی خوب مسافت و اینا اجازه نمیده که بیشتر ما رو این مراکز متمرکز بشیم
دوستان اگه هست کسی که درباره غیر دولتی جهد دانشگاهی همدان چیزی میدونه لطف کنه اینجا قید کنه