❤️چادرانه ❤️

*My.moon.99*

کاربر ویژه
عضو انجمن
11/10/18
1,849
8,957
606
زیر آسمون خدا
همۀ دعواها بر سر محبت است

اگر #محبت در انسان نبود علم و عقل هم به کار نمی‌آمدند. کار #علم این است که راه را جلوی پای محبت روشن نماید، و کار #عقل این است که محبت را تا می‌تواند در مسیر دانایی سوق دهد. همۀ دعواها بر سر محبت است. باید از اول نگذاریم دل به هر سویی برود و الا علم و عقل هم از پس آن برنمی‌آیند.

✍#استاد_پناهیان

*My.moon.99*

کاربر ویژه
عضو انجمن
11/10/18
1,849
8,957
606
زیر آسمون خدا
⚠من چادری ام
اما بدحجاب ها را پس نمیزنم
بداخلاقی نمیکنم، متکبر نیستم
دوست بدحجاب هم اگر داشته باشم

اما اصلا دلیل نمیشود بپذیرم که #حجاب یک امر شخصی است و پوشش دیگران به من ربط ندارد!

*My.moon.99*

کاربر ویژه
عضو انجمن
11/10/18
1,849
8,957
606
زیر آسمون خدا
⚠من چادری ام
اما بدحجاب ها را پس نمیزنم
بداخلاقی نمیکنم، متکبر نیستم
دوست بدحجاب هم اگر داشته باشم

اما اصلا دلیل نمیشود بپذیرم که #حجاب یک امر شخصی است و پوشش دیگران به من ربط ندارد!
#شما_بگید (ارسالی از مخاطبین)

یک هفته پیش تو یکی از خیابون ها که داشتم حرکت میکردم دیدم یه خانم و آقایی پشت موتور نشستن و خانم شالش افتاده
یکم رفتیم جلوتر گفتم شاید الان سرش میکنه. دیدم نه انگار عمدیه!
شیشه رو پایین کشیدم و گفتم آقا خانمت شالش افتاده بگو بذاره سرش .. همین.

رفتم جلوتر نزدیک چراغ قرمز یهو اومد پیچید جلوم

پیاده شدیم . اون خانم همش داد و بیداد که به تو چه ربطی داره اگه تو مشکلی داری تو نگاه نکن
گفتم نخیر از این خبرا نیست. به من ربط داره.. اومدی تو خیابون به من ربط داره اگه تو خونه بودی حق دخالت نداشتم..
نمیشه یکی این اتوبان رو برعکس بیاد و بگه شما برید کنار..

اون خانم که دست از کولی بازی بر نمیداشت و هم چنان داد و بیداد میکرد
می گفت به کسی چه ربطی داره من چه جوری می گردم به خودم ربط داره
گفتم ما 400 هزارتا شهید دادیم تو این 40 سال که تو مملکتمون اسلام اجرا بشه..
شما هم هر وقت واسه عقیده ت شهید دادی بیا در مورد این که چه مملکتی دوست داری صحبت کنیم

میگفت باید معذرت خواهی کنی. گفتم من هیچ وقت معذرت خواهی نمیکنم. کار اشتباهی نکردم بازم اگه ببینم میگم!

ممنون از کانال خوبتون. دیدم این پست رو گذاشتید گفتم منم این خاطره مو بگم
بله حجاب اصلا یه مساله شخصی نیست.
و خیلی بده اگه یه خانم چادری یا محجبه فکر کنه حجاب دیگران بهش مربوط نیست. نباید بداخلاقی کرد بالاخره هر کس یه عیبی داره. منتها باید تلاش کرد امر به معروف و نهی از منکر رو زمین نگذاشت..