چیزی که همیشه تو یخچالتون وجود داره چیه؟؟؟

zansia

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
ما رب گوجه و رب انار و سمنو (هيشكي نگاش نميكنه در حدي كه من يه بار هيچي تو خونه نبود تنها بودم نرفتم خريد اصلا به ذهنمم خطور نكرد ميشه سمنو خورد :aiwan_ligsdht_blum: ) خرما ارد برنج و ارد گندم يه ترشي چند قرنه تا يه ماه پيش سال ها بود اونجا بود :aiwan_ligsdht_blum: داروهايي مثل اموكسي سيلين و سرماخوردگي بزرگسالان و ايبوپروفن كودكان پماد كالامين تا هفته پيش بود من هفته پيش برداشتم هنوز نذاشتم سرجاش ( الانم تو دستمه :D) بقيرم يادم نمياد خورده ريزن

ЄƝȤƳMЄ

مدیر تالار اخبار
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
30/4/19
2,875
2,477
466
TABRIZ
ما رب گوجه و رب انار و سمنو (هيشكي نگاش نميكنه در حدي كه من يه بار هيچي تو خونه نبود تنها بودم نرفتم خريد اصلا به ذهنمم خطور نكرد ميشه سمنو خورد :aiwan_ligsdht_blum: ) خرما ارد برنج و ارد گندم يه ترشي چند قرنه تا يه ماه پيش سال ها بود اونجا بود :aiwan_ligsdht_blum: داروهايي مثل اموكسي سيلين و سرماخوردگي بزرگسالان و ايبوپروفن كودكان پماد كالامين تا هفته پيش بود من هفته پيش برداشتم هنوز نذاشتم سرجاش ( الانم تو دستمه :D) بقيرم يادم نمياد خورده ريزن
25r30wi

برنو

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
27/1/16
294
4,284
441
شهرجهانی (یزد)
یه بسته خرما که قیافش داغونه ،له لهه
شربت دیفن هیدرامین و سیتریزین واسه انواع و اقسام مریضی و حساسیت
یه دبه خیارشور که بوی لنگه جوراب میده
یه قوطی رب که معمولا کپک زده

*My.moon.99*

کاربر ویژه
عضو انجمن
11/10/18
1,849
8,936
606
زیر آسمون خدا
اها.پس هیچی.یخچال ما همیشه پر از هیچیه.دقیق تر فکر میکنم می بینم ما اصلا یخچال ندارم.شاید به همین دلیله که هیچی توش مشاهده نمیشه.شایدم مشاهده نداریم.به هرحال یه چی نداریم
ای بابا مدیر که نباید یخچالش خالی باشه
پس وای به حال بقیه!!