چرا نه به چادر؟؟

نمایش ها
: 88 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: shaghiw.79

مادر سه فرشته

دوستدار انجمن
عضو انجمن
19/6/16
121
702
276
مشهد
سلام به همه دوستان گل
من اهل چادر نبودم ولی با مطالعه و تحقیق زیادی که در مورد جوامع دیگر و جامعه خودمون داشتم البته با یک ذهن باز نه تحت تاثیر قرار گرفتن از کسانی که نسبت به باحجاب و بی حجاب شدت به خرج میدن و نظرات شخصی خودشون رو بیان می کنند به این نتیجه رسیدم که حجاب کاملی مثل چادر من رو به عنوان یک انسان در جامعه نشون میده نه به عنوان یک زن تصمیم گرفتم حجاب چادر رو انتخاب کنم و خیلی خوشحالم اگر من در 20سالگی چادر رو انتخاب کردم با همین روش که دخترم باید خودش تصمیم بگیره که چه نوع پوششی داشته باشه و با دلیل محکم از عقیده و انتخابش دفاع کنه دخترم در پانزده سالگی حجاب کامل رو انتخاب کردو من هیچ نگرانی ندارم چون به فرزندم آموختم خواهی نشوی رسوا همرنگ حق شو حتی اگر حق اقلیت کمی رو تشکیل بده.
 

Shakiba-S83

همراه انجمن
عضو انجمن
17/1/19
182
9,492
616
Paris
من چادر سرم نمیکنم . توی این زمانه هر کسی چادر سرش کنه بیش تر جلب توجه میکنه . من همین جوری که هستم را دوست دارم نه چادری هستم نه بی حجاب وسطش . چادر خیلی خوبه شاید من این لیاقت را نداشتم که چادر سرم کنم . نمیدونم ؟؟؟
 

♡♥ Nina

دوستدار انجمن
عضو انجمن
22/8/19
98
1,048
336
سرزمین عجایب
دلیل چادر سر نکردن بعضیا اینه که همه معتقدن حجاب کامل با مانتو هم امکان پذیره و چون چادر یه عده مشکلاتی رو ایجاد میکنه و یکم دست و پا گیره چادر رو به عنوان پوشش انتخاب نمیکنن.البته من خودم چادریم.
 

shaghiw.79

مدیر تالار زبان + مدرس زبان + شاعر انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
شاعر انجمن
مدرس زبان
چرا بله به چادر؟ مگه نمیشه بدون چادر هم حجاب داشت؟ خیلی از چادریا ظاهری چادرین و در باطن شاید از صدتا بی حجاب و غیر چادری بدتر باشن. قطعا هممونم دیدیم.
درضمن بنظرم پوشوندن زیادی بیشتر جلب توجه میکنه و بقیرو کنجکاو می‌کنه که خب مگه چخبرع که اینجوری پوشونده.
در هر صورت چه حجاب کنی و چه نکنی تو نظر ی عده آدم باز جلب توجه میکنی.
پس بنظرم مشکل اصلی ذهن مریضه نه بقیه