چرا نه به چادر؟؟

*My.moon.99*

کاربر ویژه
عضو انجمن
11/10/18
1,849
8,957
606
زیر آسمون خدا
دوستان واقعا دلم می خواد دلیل شما رو برای سر نکردن چادر و یا حتی سر کردن بدونم آیا اون هایی که سر می کنن از روی اجباره با اختیار؟؟
آیا کسی هست که بخواد چادر سر کنه اما خانوادش نگذارن؟؟

مادر سه فرشته

حامی انجمن
عضو انجمن
19/6/16
118
665
276
مشهد
سلام به همه دوستان گل
من اهل چادر نبودم ولی با مطالعه و تحقیق زیادی که در مورد جوامع دیگر و جامعه خودمون داشتم البته با یک ذهن باز نه تحت تاثیر قرار گرفتن از کسانی که نسبت به باحجاب و بی حجاب شدت به خرج میدن و نظرات شخصی خودشون رو بیان می کنند به این نتیجه رسیدم که حجاب کاملی مثل چادر من رو به عنوان یک انسان در جامعه نشون میده نه به عنوان یک زن تصمیم گرفتم حجاب چادر رو انتخاب کنم و خیلی خوشحالم اگر من در 20سالگی چادر رو انتخاب کردم با همین روش که دخترم باید خودش تصمیم بگیره که چه نوع پوششی داشته باشه و با دلیل محکم از عقیده و انتخابش دفاع کنه دخترم در پانزده سالگی حجاب کامل رو انتخاب کردو من هیچ نگرانی ندارم چون به فرزندم آموختم خواهی نشوی رسوا همرنگ حق شو حتی اگر حق اقلیت کمی رو تشکیل بده.

Shakiba-S83

حامی انجمن
عضو انجمن
17/1/19
187
9,423
616
Paris
من چادر سرم نمیکنم . توی این زمانه هر کسی چادر سرش کنه بیش تر جلب توجه میکنه . من همین جوری که هستم را دوست دارم نه چادری هستم نه بی حجاب وسطش . چادر خیلی خوبه شاید من این لیاقت را نداشتم که چادر سرم کنم . نمیدونم ؟؟؟