پوشش امر شخصی است ، یا امر اجتماعی؟!

Asal km

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
عزیزم من کی همچین حرفی زدم که همه جا پسر ها دچار بلوغ زود رس شدن ؟
ببینید این که در مورد موضوعی نظر خودمون رو به طور منطقی بدیم خیلی عالیه
اما در کنار اون مطالعاتی در مورد موضوع مورد نظر هم داشته باشیم بالطبع خیلی بهمون کمک کنندست
من طبق مطالعات و احادیث و نظر شخصیم و صد البته موقعیت جامعه نظرم رو اعلام کردم
من در جامعه ای زندگی نمیکنم که اسمش خارج است و هیچ تجربه زندگی در اون کشور رو ندارم و طبیعتا نباید با استناد به گفته های دیگران نظرم رو در ارتباط با این موضوع بگم
اگر شما تجربه زندگی در خارج رو دارین و خودتون دیدین و این موضوع رو لمس کردین که حرفای شما در ارتباط با رفتار یک مرد خارجی چی هست بنده فرمایشات شما رو قبول میکنم چون اون وقت میدونم که همه جوانب رو در نظر گرفتین و در مورد موضوعی پافشاری کردین
اگر بر حسب گفته و شنیده ها باشه
جای دوری نمیریم همین بغـ*ـل گوشمون ترکیه
هم خارج هست هم نزدیکمونه
افراد موفقی هستن که در حیطه کاریشون قدرتمندن ولی از لحاظ خانواده و سالم بودن زندگیشون میلنگن
سوپر استار معروف ابراهیم تاتلس. رافتل رومان . محمد علی مجری معروف . بلندر سون
من شخصا آرامش رو در زندگی این بزرگواران نمیبینم که دائما با افراد مختلفی در ارتباطن
اگر اسم این بی بندو باری نیست پس چیست
و در آخر باید بگم حرفای من دلیل بر این نیست که یک جامعه مذهبی بهتر و سالم تر از یک جامعه آزاد و غیر مذهبیست
به وفور دیده شده که جامعه های غیر مذهبی پیشرفتهای نابی داشتن و جزو ابر قدرتهای جهان هستن
پس موضوع بحث من فقط و فقط در مورد اجتماعی بودن و شخصی بودن حجاب هست و بس
موفق و موید باشین
من اين مسئله رو تو كشور هاى خارجى از نزديك ديدم
واقعا
واقعا
واقعا
شما در اونجا اگر هر لباسى بپوشيد و در محيط رفت و آمد كنيد هيچ
هيچ
هيچ
مرد خانواده دارى ب شما نگاه چپ نميكنه! البته خوب بايد حتما مقتضى موقعيت و مكان لباس پوشيد

و مسئله ى سلبريتى هايى كه گفتيد...به طور كلى اقتضاى اين مشاغل چيز ديگريست! معروفيت در خيلى جا ها آدم رو از پا در مياره واقعا مثل خيلى از همين سلبريتى هاى خودمون!
و ب نظر من سلبريتى ها ب طور كلى نميتونن نماينده ى يك كشور و اجتماع يك كشور باشند شايد پيرو داشته باشن ولى هيچكس ب جز أفراد معروف زندگيشو صرفا وقف تقليد از أونها نميكنه...

باز هم تشكر:)

خنده های شیرین

کاربر نگاه
عضو انجمن
13/8/18
17
172
111
28
خوب بايد حتما مقتضى موقعيت و مكان لباس پوشيد
احسنت بر شما
دقیقا داریم در مورد این موضوع بحث میکنیم
مکان ما هم ایرانه
موقعیتش رو هم میدونیم
پس پوششش رو هم طبق گفته شما باید بدونیم

Asal km

کاربر نیمه فعال
عضو انجمن
احسنت بر شما
دقیقا داریم در مورد این موضوع بحث میکنیم
مکان ما هم ایرانه
موقعیتش رو هم میدونیم
پس پوششش رو هم طبق گفته شما باید بدونیم
بله ولى نام تاپيك مستقل از موقعيت جغرافيايى مطرح شده! و همين موضع بحث رو تحت شعاع قرار ميده:campe45on2: