پرطرفدار رمان غربت قلب ها | dorsawaj کاربر انجمن نگاه دانلود

بازدیدها
: 18K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: dorsawaj

کدوم مدلی رو می پسندید؟

• پایان رمان باز باشه و یه سری اتفاقات توی ذهن خواننده شکل بگیره

• تا آخرش نوشته بشه حتی اگه تلخ باشه

• تا آخرش نوشته بشه ولی بخشی از تلخی های داستان حذف بشه

• چون بر اساس واقعیته، باید به طور کامل نوشته بشه

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
سلام خدمت رفیقای گل
من هنوز تو شوک تغییراتم به سکوت نیازدارم:aiwan_lightsds_blum:
ولی یه سلامی هم به اون دوستی که لایک می کنه، پست رو می خونه و حذف تشکر می زنه:aiwan_ligsdht_blum: بابا خفن! بابا نابغه! بابا نخبه:aiwan_lightsds_blum: فقط خواستم بدونید ما در جریانیم:aiwan_lightsds_blum:
اینم پست جدید! امیدوارم راضی باشید:) در انتظار نظراتتون هستم:)
پست کوتاهیه ولی چون بخش بندی شدن پستا، نمی شد اضافه تر بذارم:)

To view the content, you need to Sign In or Register.To view the content, you need to Sign In or Register.

آخرین ویرایش:

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
درود به عزیزای دل:)
خواستم یه چیزی هم بگم به اون دسته از دوستانی که منتظرن ما از رمان نوشتن سرد بشیم و جمع کنیم بریم از انجمن! «حاجیا، ما بازدیدا رو میبینیم و متوجه میشیم کیا لایک می کنن، می خونن و دوباره حذف لایک می زنن؛ فکر نکنید خیلییی زرنگین:aiwan_lightsds_blum:» همین دیگه!
یه پست خیلی دوست داشتنی:) فکر می کنم بعد از این پست داد بعضیا در بیاد:aiwan_lightsds_blum: ولی اگه سوالی پیش اومد یا نقطه ابهامی براتون وجود داره لطفا بپرسید و جلو-جلو قضاوت نکنید!
کمال تشکر را دارم:)
*برای مشخص شدن متن مخفی، بعد از لایک صفحه رو رفرش کنید!
#اندکی_متفاوت_می_باشد

To view the content, you need to Sign In or Register.

آخرین ویرایش:

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
سلام عزیزانِ دل!
بابت تاخیر عذر تقصیر دارم:) ولی واقعا دسترسی به اینترنت نداشتم!
عید قربان رو با تاخیر تبریک می گم، ان شالله روزی برسه که هیچ فقیر و گرسنه ای توی مملکتمون و حتی تو کل جهان نباشه..آمین!
پست قبل همونطور که حدس زده بودم یه ریسکِ بزرگی شد توی این کار! که البته بخش بعدش توی این پست آورده شده. امیدوارم با دید باز به این موضوع نگاه بشه و بدون داشتن اطلاعات این افراد رو قضاوت نکنیم...!
پست های بعدی نگارش نشدن متاسفانه و در دست نگارش هستن؛ به محض تموم شدنشون، پست ها آپ می شن و این امید رو دارم که با حمایت شما، تا قبل از مهر ماه رمان بسته می شه؛ ان شالله..

تا توانی دلی بدست آور
دل شکستن هنر نمی باشد...!
«حتی شما دوستِ عزیز»

آخرین ویرایش:

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
درود به رفقای جانم!
حال دلتون خوب باشه، هر جا و توی هر شرایطی هستین!
یه عذر خواهی بدهکارم به تک تکتون و تمام قد ازتون می خوام بنده رو عفو کنید بابت این تاخیری که پیش اومد؛ از نزدیکانم دچار بیماری بدی شدن و درگیر رفت و آمد و این داستانا بودم و دسترسی نداشتم به لپ تابم...نگارش پست جدید به اتمام رسید و وظیفه خودم دونستم هرچند با سختی بیام براتون آپ کنم...
همونطور که مدیریت توی تاپیک اطلاعیه گفتن، وظیفمونه که تایم مشخص برای آپ کردن پست اعلام کنیم، از اونجایی که به همه قول دادم قبل از مهر ماه تموم میشه، سر حرفم هستم و حداکثر تا روز 31 شهریور پست پایانی رو می ذارم؛ ولی راجع به روند پست گذاری من هفته ای دو پست رو اعلام می کنم اما یه سری از مشکلات و اتفاقات بی خبر از راه می رسن مثل این دفعه و مشکلی که برام پیش اومد.

خبر خوب هم اینه که کمتر از 10 پست دیگه به اتمام رمان مونده و این نوید رو می دم که تا همون تاریخی که گفته شده تموم بشه!
باز هم تمام قد عذر تقصیر دارم بابت تاخیر و اگه مشکلی پیش اومد توی کار، قطعا و قطعا مسئولیتش با خودمه و رضایت خاطری هم که از جانب شما رفقا هست، لطف و محبت شماست...
یه نکته هم هست که اسم «روهام» و «رهام» یک ریشه دارن و فرقشون توی اعراب نوشتاری هست؛ «رهام یا روهام» اسم پسر گودرز ، پهلوان ایرانی در زمان پادشاهیِ کیکاووس ((در شاهنامه فردوسی)) هستش. چون سوال زیاد شده بود راجع به نوشتارش گفتم قید کم اینجا، در هر دوصورت نوشتاریش کاملا صحیحه:)
پروفایل ن به روی شما باز هستش؛ هرگونه انتقاد،پیشنهاد،نظر و خلاصه هر چه دل تنگتون می خواهد می تونید بگید:)

اینم پست امروز:

«از شروع دوباره نهراسید؛ چون فرصتیست تازه برای بازسازی آنچه که می خواهید»
پروفایل من به روی شما کاملا باز است!!

یا علی

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
درود به رفقای جان
پر حرفی نمی کنم و یه راست می ریم سر اصل مطلب:)
این پست کوتاه می باشد. چون پست بعدی با فاصله زمانی کمی آپ خواهد شد!
سوالی بود مثل همیشه در خدمتتونم...

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
«تا دل ز غم تو گشت بی تاب حسین
این چشم تهی نگشت از آب حسین
عمری است نیازمند این درگاهم
یک لحظه گدای خویش دریاب! حسین»

دوستان عزیزم سلام
عزاداری هاتون مورد قبول درگاه حق تعالی...
اجرتون با سید الشهدا...
پست جدید خدمت نگاه پر مهر و محبتتون...

چند قدم تا پایان باقیست...

پروفایلم برای پاسخ به سوالات و نظراتتون باز می باشد!

dorsawaj

کاربر فعال
عضو انجمن
درود رفقای جانم...
طبق قولی که خدمتتون دادم و تنها 10 روز دیگه وقت دارم، امروز هم یک پست تقدیم نگاهتون می شه:)
بعد هی بگین درسا بد-__-
نظر هم که ماشالله هزار ماشالله تار عنکبوت بسته بخش نظراتِ رمان:)
بریم یه ذره پیش سهند ببینیم در چه حاله:aiwan_lightsds_blum:

خب خب خب...اینم از این !
سهند هم رفت تا ان شالله پست آخر میاد یه عرض ادبی می کنه خدمتتون:aiwan_lightsds_blum:
تا اینجا رمان رو دوست داشتید؟ نظرتون راجع به شخصیت این دو نفر چیه؟