باشگاه نظارت رمان ♈ تاپیک جامع درخواست تایید رمان ♈

FATEMEH_R

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده انجمن
به نام خدا

سلام خدمت نویسندگان و کاربران عزیز انجمن نگاه دانلود
طبق تصمیمات جدید کادر مدیریت انجمن از این به بعد نویسندگان عزیزمون جهت تایید رمان خود به جای مراجعه به دفتر کار ناظران، باید در این تاپیک اعلام کنند سپس من پست شما رو نقل قول کرده و ناظر رمان شما رو تگ می کنم و شما خلاصه رمان رو به همراه 5 پست اول رمانتون ( نویسندگان ویژه و کاربران افتخاری 3 پست ابتدایی رمان ) رو از طریق گفتگوی خصوصی برای ناظرتون ارسال می کنید و ناظرتون نتیجه رو مبنی بر تایید یا رد رمانتون در تاپیک کاری خودش اعلام کرده و شما رو تگ می کنه.

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

لطفا قبل از اقدام برای ارسال رمانتون به ناظر به موارد زیر دقت کنید:

ابتدا تاپیک زیر رو مطالعه کرده و طبق توضیحات داده شده، رمانتونو برای ناظرتون ارسال می کنید.

رمانتونو فقط برای ناظری که براتون مشخص شده، ارسال کنید و در صورتیکه بعد از 4 روز پاسخی از جانب ناظرتون دریافت نکردین، همینجا اعلام کنید تا ناظرتون تغییر کنه.

در صورتیکه بعد از 4 روز پست ها رو برای ناظری که براتون مشخص شده، ارسال نکنید و دوباره درخواست تایید داشته باشید و ناظرتون رمان شما رو به خاطر عدم ارسال رد نکرده باشه، مجددا همون ناظر براتون گذاشته می شه.

لطفا همکاری لازم رو با ناظرتون داشته باشید.

با تشکر
مدیریت تالار رمان انجمن نگاه دانلود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

شیوابانو

همراه انجمن
عضو انجمن
6/6/16
73
2,643
406
شهر کوچولو
به نام خدا

سلام خدمت نویسندگان و کاربران عزیز انجمن نگاه دانلود
طبق تصمیمات جدید کادر مدیریت انجمن از این به بعد نویسندگان عزیزمون جهت تایید رمان خود به جای مراجعه به دفتر کار ناظران، باید در این تاپیک اعلام کنند سپس من یا مدیر تالار رمان پست شما رو نقل قول کرده و ناظر رمان شما رو تگ می کنیم و شما خلاصه رمان رو به همراه 5 پست اول رمانتون ( نویسندگان ویژه و نویسندگان افتخاری 3 پست ابتدایی رمان ) رو از طریق گفتگوی خصوصی برای ناظرتون ارسال می کنید و ناظرتون نتیجه رو مبنی بر تایید یا رد رمانتون در تاپیک کاری خودش اعلام کرده و شما رو تگ می کنه.

لطفا قبل از اقدام برای ارسال رمانتون به ناظر به موارد زیر دقت کنید:

ابتدا تاپیک زیر رو مطالعه کرده و طبق توضیحات داده شده، رمانتونو برای ناظرتون ارسال می کنید.

رمانتونو فقط برای ناظری که براتون مشخص شده، ارسال کنید و در صورتیکه بعد از 4 روز پاسخی از جانب ناظرتون دریافت نکردین، همینجا اعلام کنید تا ناظرتون تغییر کنه.

لطفا همکاری لازم رو با ناظرتون داشته باشید.

این تاپیک فقط برای درخواست تایید زده شده؛ در صورت هر گونه سوال یا مشکلی در تاپیک زیر مطرح کنید.

با تشکر
مدیریت کتاب انجمن نگاه دانلود

عذر میخوام من رمانم تایید شده و منتظرم صفحه م زده شه
من باید چیکار کنم

FATEMEH_R

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده انجمن
عذر میخوام من رمانم تایید شده و منتظرم صفحه م زده شه
من باید چیکار کنم
سلام
شما و تمام کسانی که طبق روال قبل در تاپیک کاری ناظران پیام دادین و‌منتظر جواب ناظرتون هستین، نیاز نیست دوباره اینجا اعلام کنید. ناظرتون در تاپیک کاریش پست شما رو نقل کرده و نتیجه رو اعلام می کنه.

رمان شما رو هر زمان ناظرتون آنلاین شد، واسش پست تایید می ذاره و می تونید تایپ رمانتونو شروع کنید.

FATEMEH_R

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده انجمن

maryamalikhani

حامی انجمن
عضو انجمن
27/10/17
184
3,849
416
20
با سلام و خسته نباشید

ببخشید من نزدیک به دو هفته است که در خواست تایید رمانمو دادم پست های رمان هم خدمت ناظر محترم ارسال کردم ولی تا الان هیچ جوابی دریافت نکردم , الان چی کار باید بکنم؟

میشه راهنمایی بفرمایید.
متشکرم

FATEMEH_R

سرپرست بخش کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
نویسنده انجمن
با سلام و خسته نباشید

ببخشید من نزدیک به دو هفته است که در خواست تایید رمانمو دادم پست های رمان هم خدمت ناظر محترم ارسال کردم ولی تا الان هیچ جوابی دریافت نکردم , الان چی کار باید بکنم؟

میشه راهنمایی بفرمایید.
متشکرم
سلام عزیزم همچنین
لطفا خلاصه و 5 پست اول رمانتون رو برای ناظر زیر بفرستین.

@Kiarash70