اظهارات مدیرعامل تماشاخانه ایرانشهر درباره تهاجم افراد ناشناس به نمایش “درس” داریوش مهرجویی

بازدیدها
: 96 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: آرمان فیروز

آرمان فیروز

گوینده آزمایشی
عضو انجمن
22/12/16
2,379
13,449
806
Please, ورود or عضویت to view URLs content!مجید جوزانی درباره برخی اخبار منتشر شده در خصوص تهاجم افراد ناشناس به یکی از اجراهای نمایش "درس" به خبرنگار مهر گفت: چندی است که دوستان و آشنایان از من سؤال می‌کنند آیا نمایش "درس" مورد تهاجم افرادی ناشناس قرار گرفته است یا نه؟ متأسفانه این خبر از طرف برخی رسانه‌های غیر معتبر خارجی منتشر شده که از پایه و اساس کذب است.

مدیرعامل تماشاخانه ایرانشهر تأکید کرد: نمایش "درس" با کمال صمیمت و آرامش اجراهای خود را پشت سر گذاشته و جامعه ما بقدری فرهیخته است که فرهنگ و سیاست را جدا می‌داند و می‌داند جریانات سیـاس*ـی نباید خدشه‌ای به فرهنگ و هنر وارد کنند.

جوزانی گواه رخ ندادن چنین مشکلی را بازیگران، کارگردان و عوامل نمایش ذکر کرد و گفت: حتی بر اساس لیست رزرو بلیت می‌توان با مخاطبان نمایش هم تماس برقرار کرد تا آن‌ها هم کذب بودن این خبر را تأیید کنند. همچنین دوربین‌های تماشاخانه ایرانشهر هم نشان می‌دهد که هرگز چنین چیزی وجود نداشته است.

وی با اشاره به اینکه اگر اجرای نمایش "درس" مشکلی داشت هیچگاه اجرای آن تمدید نمی‌شد یادآور شد: به جای اینکه شبکه‌های بیگانه به این موضوعات بپردازند بهتر است به این موضوع بپردازند که دموکراسی در اجرای آثار نمایشی در ایران وجود دارد و اجرای نمایش‌هایی که با استقبال مخاطبان مواجه می‌شوند تمدید می‌شود.

مدیر تماشاخانه ایرانشهر معتقد است تماشاخانه ایرانشهر و خانه هنرمندان ایران با کمال شفافیت برنامه ریزی‌های خود را می‌کند و بر طبق قوانین جامعه این برنامه ریزی‌ها انجام می‌شود و هیچکدام از فعالیت‌ها مغایر با قانون نیست.

———————

منبع : خبرگزاری مهر