وضعیت
موضوع بسته شده است.

ارام ...... تنهایی

حامی انجمن
عضو انجمن
13/5/17
174
1,121
336
یه جایی که...
سلام
دنبال یه رمانی بودم که درمورد یه دختری بود که دورگه بود وپدرش برای اینکه راحت باشه یه مدرسه تو ایران براش پیدا کرد
که دختر وپسر باهم بودن ومدرسه ش قانونی نبود یادمه همش بایه پسره کل کل می کرد
مدرسه بسته شد بعد چند سال گذشت دختر 18 ساله شد
وپسره رو دید عاشق هم شدن ولی بهم اعتراف نکردن پسره به خواطر عموش مجبور شد برگرده خارج بعد فکر کنم 3 یا 4 گذشت که پسره برگشت ودختره پسره رو تو دانشگاه دید

ستاه نورانی

حامی انجمن
عضو انجمن
23/8/15
105
267
206
28
مشهد
سلام ی رمانیه ی زن باردار که ب همراه شوهرش رفتن خونه یکی از فامیلاشون که یهو یه دختری میره تو اتاق که زن بارداره ی جیغ می کشه که حال خانمه بهم می خوره
اسم رمانش چیه لطفا هر کی می دونه بگه
سپاس

mahdis. n

کاربر نگاه
عضو انجمن
18/12/17
11
76
71
سلام ببخشید دنبال یه رمانم که دختره با ماشین می زنه به پسره(آرش) و پسره فلج می شه،دختره هم پیش عمش (فکر کنم اسمش اقدس بود) و دختر عمه هاش(بیتا و آیدا) زندگی میکرد که بیتا نامزد داشت اسمش عرفان بود و وکیل بود و عرفان با آرش صحبت می کنه که از شکاایتش صرف نظر کنه ،آرش در ازاین که دختره براش کار کنه رضایت می ده،پدر دختره هم خارج بود و ازدواج کرده بود ،دختره بعداً میفهمه که این پیشنهاد آرش کار عمش بوده (آرش هم زن داشته)

zahra.kh

کاربر ویژه
عضو انجمن
22/6/17
1,237
3,106
506
یه جایی وسط کتاب ها
رمان بی تو با توبودن
سلام
دنبال یه رمانی بودم که درمورد یه دختری بود که دورگه بود وپدرش برای اینکه راحت باشه یه مدرسه تو ایران براش پیدا کرد
که دختر وپسر باهم بودن ومدرسه ش قانونی نبود یادمه همش بایه پسره کل کل می کرد
مدرسه بسته شد بعد چند سال گذشت دختر 18 ساله شد
وپسره رو دید عاشق هم شدن ولی بهم اعتراف نکردن پسره به خواطر عموش مجبور شد برگرده خارج بعد فکر کنم 3 یا 4 گذشت که پسره برگشت ودختره پسره رو تو دانشگاه دید

سلام ببخشید دنبال یه رمانم که دختره با ماشین می زنه به پسره(آرش) و پسره فلج می شه،دختره هم پیش عمش (فکر کنم اسمش اقدس بود) و دختر عمه هاش(بیتا و آیدا) زندگی میکرد که بیتا نامزد داشت اسمش عرفان بود و وکیل بود و عرفان با آرش صحبت می کنه که از شکاایتش صرف نظر کنه ،آرش در ازاین که دختره براش کار کنه رضایت می ده،پدر دختره هم خارج بود و ازدواج کرده بود ،دختره بعداً میفهمه که این پیشنهاد آرش کار عمش بوده (آرش هم زن داشته)
عشق با اعمال شاقه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ستاه نورانی

حامی انجمن
عضو انجمن
23/8/15
105
267
206
28
مشهد
ی رمانیه که ی دختری میره اونجا برای کار پرستاری خونه ی مردی که پسربچش رو صندلیه چرخداره و پدره اصلن به این بچه نمی رسه و ازش بدش میاد که با ورود این دختره اتفاقاتی بین اینا می افته
اسم رمانو می خاستم
سپاس

Yalta

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
5/10/17
3
35
36
24
سلام
رماني كه داستانش درباره يه دختري كه وضع مالي خوبي داشته كه با يه پسري كه وضع متوسطي داشته و كارش خوانندگي تو رستوران بود تصادف ميكنه. پسرِ هم براي انتقام ز ميزنه به دختر كه بياد خونش ، همون لحظه باباي دخترِ ميرسه و مجبور ميشن ازدواج كنن. بعد مدام كل كل دارن و كم كم بهم علاقه پيدا ميكنن.
دوستان كسي اگه اسم رمان رو ميدونه لطفا راهنمايي كنه

Miss_MSV

دوستدار انجمن
عضو انجمن
20/7/16
33
390
171
20
تبریز
سلام بچه ها دنبال یه رمانیم ک داستان اصلیش یادم نیس فقط یادمه دختره دایی داشت به اسم دایی رسول ک تو آموزش و پرورش کار میکرد و دختری به اسم الناز ک از خودش کوچیکتر بود رو دوست داشت الناز وکیل بود و یبارم به خاطر مخالفت باباش با ازدواجش با رسول رگشو زد ببخشید اگه توضیحاتم کم بود فقط همینا یادمه:aiwan_light_blumf:

parniyan

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
16/6/17
1
22
16
سلام رمانی بود که داخلش دختره پلیس بود بعد وارد یه باند خلاف شد و به رئیس بانده نزدیک شد آخرشم عاشق هم شدن اگه کسی اسم رمان رو میدونه لطفا راهنماییم کنه ببخشید اما فقط همینا ازش یادم مونده بود

maryam@b

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
27/6/16
2
22
16
27
سلام بچه ها دنبال یه رمانیم ک داستان اصلیش یادم نیس فقط یادمه دختره دایی داشت به اسم دایی رسول ک تو آموزش و پرورش کار میکرد و دختری به اسم الناز ک از خودش کوچیکتر بود رو دوست داشت الناز وکیل بود و یبارم به خاطر مخالفت باباش با ازدواجش با رسول رگشو زد ببخشید اگه توضیحاتم کم بود فقط همینا یادمه:aiwan_light_blumf:
رمان پل های شکسته

وضعیت
موضوع بسته شده است.