بازدیدها
: 844K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: FATEMEH_R
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nazanin11

همراه انجمن
عضو انجمن
5/5/17
76
532
256
یه رمان بود که دختر با یه پسر دوست بودند قصد ازدواج داشتند اما پسر بهم زد رابـ ـطه را. دختر دانشجوی ارشد مدریت بحران بود
زلزله شد اعزام شد به اون منطقه یه دکتر اونجا مسئول بود. دختر اهل سیستان و بلوچستان بود. اخرم با دکتر ازدواج کرد
ممنون میشم اسم رمان را بهم بگید.
رمان نقطه سر خط رو چک کنید

hanie18

همراه انجمن
عضو انجمن
28/12/17
208
2,662
416
20
کرج
رمانی که دختره از شیراز میاد تهران برای ادامه تحصیل و خیلی هنرمند بوده، شعر میگفته و با یه پسری اشنا میشه میخواد باهاش ازدواج کنه، سرو کله عموش پیدا میشه و عموش میگه باید با پسر عموت ازدواج کنی و اونم قبول میکنه. پدر مادرشم مرده بودند، یادمه تو خونم گل یاس داشت، تهشم با همون پسره ازدواج میکنه، پسر عموشم ادم درستی نبود25r30wiکسی میدونه اسم رمان رو؟

CAPRICORN

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
رمانی که دختره از شیراز میاد تهران برای ادامه تحصیل و خیلی هنرمند بوده، شعر میگفته و با یه پسری اشنا میشه میخواد باهاش ازدواج کنه، سرو کله عموش پیدا میشه و عموش میگه باید با پسر عموت ازدواج کنی و اونم قبول میکنه. پدر مادرشم مرده بودند، یادمه تو خونم گل یاس داشت، تهشم با همون پسره ازدواج میکنه، پسر عموشم ادم درستی نبود25r30wiکسی میدونه اسم رمان رو؟
" شب های تنهایی " از نرگس عینی

Yas90

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
17/2/18
1
19
16
21
سلام
دنبال یه رمان میگردم.یه خانواده پولدار که پسرشونو از دست میدن، پدر خانواده عروسشو مجبور میکنه با پسر دیگش ازدواج کنه.
مطمئن نیستم ولی فک کنم اسم دختره مهناز بود

سلام
دنبال یه رمان میگردم.یه خانواده پولدار که پسرشونو از دست میدن، پدر خانواده عروسشو مجبور میکنه با پسر دیگش ازدواج کنه.
مطمئن نیستم ولی فک کنم اسم دختره مهناز بود

رمان هوای تو، نوشته‌ی نیلا.

Sirin.tamar

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
17/2/18
1
16
6
35
سلام دوستان
من دنبال رمانی هستم که اسم شخصیت پسر داستان یاسر ملقب به یاس هست که باند مواد مخـ ـدر داره و دختر داستان زیرپوستی وارد گروه اینا میشه تا با پیدا کردنه صاحب باند تبریه بشه گویا یاس با گذاشتن مواد مخـ ـدر تو ماشین دختره اونو زندان انداخته بود
ممنون میشم اسم رمانو بگید

Nady48

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
6/1/18
16
177
111
40
سلااااااام
رمانی که پسره مامور مخفی بود با دختر خلافکار ازدواج میکنه دوقلو هاش.که بدنیا میاد زنش رو می کشن یکی از پسراش آریو بوده یکی هم آرسن که یکی پیش پدر بزرگ خلافکار بزرگ میشه یکی هم پیش عموش .
لطفاً برای پیدا کردن اسم رمان کمکم کنید .
با تشکر ❤

سلام دوستان
من دنبال رمانی هستم که اسم شخصیت پسر داستان یاسر ملقب به یاس هست که باند مواد مخـ ـدر داره و دختر داستان زیرپوستی وارد گروه اینا میشه تا با پیدا کردنه صاحب باند تبریه بشه گویا یاس با گذاشتن مواد مخـ ـدر تو ماشین دختره اونو زندان انداخته بود
ممنون میشم اسم رمانو بگید

رمان هیچ‌وقت دیر نیست

baran13

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
9/7/17
18
105
81
43
سلام ...یه رمانی بوددختر قبلا ها تویه رابطش با دوست پسرش دخترونگیشو از دست داده بود..حالا چادری شده بود ...بایه پسره اشناشدک مذهبی بود...بعد شوهر خواهره پسره دوست مسر قبلانش بود....عاشق پسر مذهبی میشه...یه قسمت رمان فک کنم از دست سگابود میره بغـ*ـل پسره ک سگا چادرشو پاره میکنن....ممنون میشم بگید خیلی درگیرشم

Miss_MSV

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
20/7/16
34
397
171
20
تبریز
سلام دوستان دنبال یه رمانیم ک توش یه دختر شیطون و شر بود ک خانوادش باهاش بد بودن ولی دختره برادر کوچیکشو خعلی دوس داشت بعدا مشخص میشه مادرش یکی دیگه ب اسم طلاس یه شب ک مـسـ*ـت میکنه دخترانگیشو از دس میده بعد با پسره بهم میزنه و اخرای رمان توبه میکنه و چادری میشه و با پسر دوست خانوادگیشون امیر حسین ازدواج میکنه اولای رمان از زمان مدرسش شروع شد با دوستاش بود و اخراش رسید ب جایی ک با مادر واقعیش طلا زندگی میکرد مادرشم سرطان داشت یادمه تعداد صفحات رمانم زیاد بود ممنون میشم اسمشو بگین

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.