ساخت وب سایت های فلش توسط A4Desk Flash Website Builder v6.35

بازدیدها
: 105 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: :) Taranom.ES

:) Taranom.ES

کاربر حرفه ای
عضو انجمن
8/4/17
3,895
63,684
976
خانه مان
طراحی وب سایت ها امروزه با شیوه های مختلفی انجام می پذیرد و این کار امروزه به عنوان یکی از پر درآمد ترین مشاغلی می باشد که در زمینه وب و اینترنت می توان به آن اشاره نمود. استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف تحت وب همانند HTML , ASP , ASP.Net , PHP و … بسته به نوع کار و نیا طراح وب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین روش های دیگری نیز برای طراحی وب سایت ها موجود می باشد که از این روش ها می توان به طراحی سایت ها به صورت عکس و یا فلش اشاره نمود که این گونه طراحی مستلزم یادگیری اصول و تکنیک های مختلف گرافیکی و طراحی می باشد.

در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن قادر به طراحی وب سایت های زیبا خواهید بود.Flash Website Builder نام نرم افزاری حرفه ای می باشد که به کمک آن کاربران قادر به طراحی وب سایت های
مختلف و زیبا به صورت فلش می باشند. این نرم افزار به کاربران این توانایی را می دهد تا با استفاده از قالب های آماده موجود در برنامه و بدون نیاز به یادگیری تکنیک ها و اصول طراحی و برنامه سازی فلش ، وب سایت های زیبایی را پدید آورند. در این نرم افزار می توان از آلبوم های عکس ، کلید های کنترلی ، افکت های مختلف حرکتی و تصویری ، افکت های مختلف برای متون و بسیاری از ویژگی های دیگر استفاده نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت A4Desk می باشد.از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– پشتیبانی چند زبان مختلف در نرم افزار از جمله : انگلیسی ، هلندی ، آلمانی ، پرتغالی ، اسپانیایی ، فرانسوی و …

– قابلیت اضافه نمودن زبان جدید به رابط برنامه با ویرایش فایل .dic


لینک دانلود مستقیم :
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
سرور Rapidshare :

Please, ورود or عضویت to view URLs content!


Size : 11.52 MB

پسورد :
Please, ورود or عضویت to view URLs content!