عملکرد خنک و بی صدا با فن مقرون به صرفه GREEN GF120-FSB

بازدیدها
: 70 -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: sara308
گرین (GREEN) یک محصول مقرون به صرفه دیگر معرفی کرد. فن GF120-FSB با برخورداری از طراحی زیبا و بهینه، در عین کارآمد بودن، بسیار کم صدا است.


GF120-FSB یک فن 120 میلی متری با زائده های خاص (همانند باله ی کوسه) بر روی هفت عدد تیغه های آن است که افزون بر افزایش زیبایی، باعث افزایش حجم گردش هوا و افزایش فشار استاتیک می شود. این طراحی فشار هوا را در مرکز فن متمرکز می کند

تیغه فن GF120-FSB قابل جداسازی بوده و به آسانی می توان آن را جدا کرد و به طور دوره ای به تمیز کردن آن پرداخت.

طراحی ویژه تیغه ها باعث شده به رغم چرخش با سرعت نسبتاً پایین 1100 دور در دقیقه، حجم هوای خروجی تا 57CFM و فشار پرتاب هوا به 1.45 میلی متر مربع آب برسد که در نوع خود کم نظیر است.

فن GF120-FSB از سیستم یاتاقان (Fluid Shield Bearing (FSB در طراحی هسته بهره می برد که ضمن کاهش نویز حرکتی الکتروموتور (از طریق کاهش شدت اصطکاک)، به افزایش بازدهی و دوام آن کمک می کند. دوام این فن در شرایط استاندارد 100 هزار ساعت تخمین زده شده است.

در قسمت تماس فن با کیس، بالشتک های لاستیکی تبعیه شده اند که مانع از انتقال لرزش تولید شده به بدنه کیس می شود. نتیجه آن کاهش نویز است.

کانکتور این فن از نوع 3 پینی با کابل تحت می باشد اما امکان به لطف کابل مبدل Molex تبعیه شده باطول 10 سانتی متر در بسته بندی، امکان متصل نمودن مستقیم آن به منبع تغدیه نیز وجود دارد. همچنین چهار عدد پیچ جهت نصب فن نیز در بسته بندی گنجانده شده است.

لازم به ذکر است که طراحی بدنه این فن توسط متخصصان داخلی و ساخت قالب و هسته مرکزی آن توسط یکی از معتبرترین تولیدکنندگان جهانی فن صورت پذیرفته است.

مهم ترین ویژگی های فن GF120-FSB گرین:

  • سیستم یاتاقان Fluid Shield Bearing
  • کارایی بالا به رغم آلودی صوتی کم
  • امکان جداسازی بخش تیغه ها با هدف تمیزکاری
  • طراحی خاص تیغه ها با هدف افزایش حجم جابجایی هوا
  • بالشتک های لرزش گیر در قسمت تماس با کیس
  • دوام بالا، قیمت قرون به صرفه
  • گارانتی 12 ماهه
مشخصات فنی این فن شرح زیر است:فن GF120-FSB گرین با قیمت زیر 15,000 تومان با گارانتی 12 ماهه روانه بازار می شود.
 

sara308

کاربر تازه وارد
عضو انجمن
24/8/19
11
6
11
جه قدر عالی و پر کاربرد پس میشود حتی به عنوان کادو آن رو خرید و
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
برای کسی تهیه کرد.