اطلاعیه آشنایی با گروه های کاربری مختلف انجمن ، نحوه اخذ گروه کاربری

بازدیدها
: 8K -
آخرین بروزرسانی
: -
آخرین ارسال توسط
: Mojtaba
وضعیت
موضوع بسته شده است.

›› آشنایی با گروه های کاربری مختلف انجمن ، نحوه اخذ گروه کاربری :

مدیریت کل سایت
: به عنوان مالک اصلی سایت و انجمن، قوانین و سیاست های کلی انجمن را تعیین کرده و سرپرستی مجموعه را بر عهده خواهد داشت .


دستیار مدیریت / دستیار ارشد : به عنوان دستیار مدیریت کل سایت ، با دسترسی مدیریتی کل ، نظارت بر کلیه امورات را بر عهده داشته و هماهنگی های لازم را با مدیریت کل سایت انجام می دهد .


معاونت سایت : به عنوان معاونت سایت در رسته های مختلف همچون : معاونت هماهنگی - معاونت برنامه ریزی - معاونت نظارت - معاونت اجرائی - معاونت فنی و ... نظارت کلی بر انجمن ها و بر فعالیت و عملکرد کلیه گروه های کاربری مختلف را داشته همچنین کلیه اجرائیات سایت ، تصویب قوانین ، تودیع و معارفه مدیران کل , بخش و تالار بر ضمن تایید ایشان خواهد بود ، هماهنگی های لازم را با دستیار مدیریت انجام می دهد .مدیر ارشد : با دسترسی مدیریتی به همه ی انجمن ها ، نظارت کلی بر انجمن ها را داشته و مسئول حفظ نظم در انجمن ها می باشد ، هماهنگی های لازم را با معاونت سایت انجام می دهد .


سرپرست بخش : این گروه کاربری مسئول کلیه تالارهای بخش خود می باشد همچنین علاوه بر وظایف مدیریتی تالار و بخش خود ، نظارت کلی بر روی فعالیت مدیران تالار خود را داشته و هماهنگی های لازم را با مدیران ارشد انجمن انجام می دهد .
* - درخواست سرپرستی بخش تنها برای مدیران تالار های ذیربط بخش امکان پذیر خواهد بود ، همچنین شرایط خاص و تایید مدیریت / معاونت کل سایت به جهت پذیرش مدیریت الزامی می باشد .


سرپرست بخش به صورت مستقیم توسط مدیران عالی سایت انتخاب خواهد شد


مدیر تالار : به عنوان مسئول اصلی تالار مدیریتی خود ، وظیفه ی بررسی و هدایت بحث ها و تاپیک ها و احیانا حذف ، ویرایش یا انتقال آن ها را به عهده خواهد داشت ، هماهنگی های لازم را با سرپرست بخش خود انجام می دهد .
و حتما حداقل سن ۱۸سال باشد در غیر اینصورت مدیریت ایشان مورد قبول واقع نمی‌شود. مگر در مواقع استثنایی که با صلاحدید مدیران عالی مدیریت به کسی داده شود.فعالیت در بخش مورد نظر و مدت زمان عضویت و فعالیت در سایت می تواند تاثیر زیادی در انتخاب مدیر داشته باشد


مدیر تالار به صورت مستقیم توسط مدیران عالی سایت انتخاب خواهد شد و کاربران نمی توانند درخواست مدیریت بخشی را مطرح کنند

کاربر ارزشمند بخش : از اعضای فعال انجمن هستند که به صورت مستمر و مفید در انجمن فعالیت می کنند .
رنک کاربر ارزشمند به صلاحدید مدیران عالی به کاربران داده می شوددر صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد درخواست دهید :
Please, ورود or عضویت to view URLs content!


بروزرسانی : 18 مرداد 98
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.