ریحانه بمان بانو!

• شروع کننده موضوع Hima
  • تاریخ شروع

فرشته رحمانی

کاربر فعال
عضو انجمن
17/9/15
821
7,414
571
23
من دختری هستم با وقار و
متین؛:aiwan_light_blumf:
من با افتخار اعلام می کنم که چادری هستم☺ و عاشق چادرم هستم... چادریم ... ️چون لبخند"مهدی فاطمه"️برایم ارزشمند تر از لبخند های هـ*ـوس آلود ریخته کف خیابان است...
:aiwan_light_blum:ss

چادریم...
️ چون رضای خدا برایم مهم تر از رضای بنده های خداست...:aiwan_light_blush:

من گرمای :biggfgrin:زیر چادر را برای ترس از خدا تحمل می کنم نه ترس از بنده های خدا...o_O

چادریم...
چون الگوی من مادر عزیزم فاطمه(س)است نه هیچ احدالناسی...:aiwan_light_blumf:

چادریم... چون فقط چادر مادرم فاطمه(س)در شأن من است نه مد های دشمن پسند...Boredsmiley

چادریم...
چون شایسته ی محبتم و احترام نه گدای محبت و احترام دیدن...:aiwan_lighfffgt_blum:

چادریم... چون مثل دُر گرانبها:aiwan_light_heart: و دست نیافتنی ام نه مانند کالا ارزان و در دسترس عموم...:aiwan_light_biggrin:

چادریم ...
️چون مهمم و دست نخورده:aiwan_light_heart: نه بی ارزش و دست دوم...:aiwan_light_blfbum:

چادریم ...
چون به حرف #شهدا گوش میدهم :aiwan_light_heart:نه دشمنان شهدا...:aiwan_light_diablo:

چادریم....
چون با شهدا رفیقم:aiwan_light_heart: و حرفشان برایم ارزشمند است و حجت...:aiwan_light_give_heart2:

وقتی که سی سال پیش حجاب را تکریم کرده اند تا به دست ما برسد یعنی خیلی ارزش دارد این چادر؛☝
من و تو باید امانتدار :aiwan_light_heart:خوبی باشیم...

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
,
دختره با كلي ارايش به پسره ميگه

واقعا شما پسرا اين دخترا چادريا رو از ما بيشتر دوست دارين

پسره خيلي رك گفت ؛آره

دختره جواب داد
پس اگه دوستشون دارين
چرا نگاهشون نميكنيد و سرتون رو ميندازيد پايين و از پيششون رد ميشيد

پسره گفت؛
آره تو راست ميگي ما نبايد سرمون رو بندازيم پايين

اصلا سرپايين انداختن كمه

بايد تعظيم كرد در مقابل يادگار (حضرت زهرا)

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
آنقدر تفکر #خودآرایی و #خودنمایی در جامعه ما ترویج شده که حتی دختران مذهبی در کشور اسلامی ما تحت تاثیر این فضا، حداکثر می‌شوند یک "چادری بدحجاب"

آنقدر از نظر فکری نحیف و لاغر شده‌اند که حتی تصورش را نمی‌کنند برای پوششی که قرار است ۵۰ - ۶۰ سال تحملش کنند، نیاز باشد شصت دقیقه، معادل یک ساعت مطالعه کرد؛⏱

نتیجه اینکه:

• می‌شوند یک چادری، با چادر ملی #اندامی

• می‌شوند یک چادری، با لب‌های رژ زده

• می‌شوند یک چادری‌، با موهای رنگ کرده و بیرون زده از زیر مقنعه و چادر

• می‌شوند یک چادری، با چهره پنکک زده

• می‌شوند یک چادری، با شلوار ساپورت پلنگی...

حتی نمی‌دانند برای چه چنین حجابی دارند⁉

بلکه صرفا بخاطر اینکه در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده‌اند یا در یک شهر مذهبی بزرگ شده‌اند یا...

پ.ن:
گاهی به یاد مادرم اشک می‌ریزم؛

آن وقتهایی که می‌بینم "حجاب" او و همچنین "رو گرفتنِ" او و نسل او، برای خیلی از چادری‌های الان اصلا قابل هضم نیست.

و از خودم می‌پرسم: "آیا مادران ما نابغه بوده‌اند، یا واقعا ما دچار درماندگی فکری هستی

*.*حیات*.*

کاربر فعال
28/11/16
649
13,970
671
20
نگاه دانلود
گـفت: پسـرها چقـدر چشـم نـاپـاک شـده انـد ...

یک بـار پشـت سـرش راه افتـادم ...

در کوچـه اول ، پسـر جـوانی ایسـتاده بود !

تا نگـاهش به او و مانتـوی تنـگش افتـاد

نیشـخندی زد و به سـر تا پـای انـدام دخـتر خیـره شـد ...

همـان پسـر ، وقـتی مـن از جلـویش عبـور کـردم ...

سـرش را پایـین انداخت و سرگـرم گوشی مـوبایلـش شـد !

در کوچـه دوم که کمـی هـم تنـگ بـود ...

چنـد پسـر در حـال حـرف زدن و بلـند بلـند خندیدن بودنـد

دخـتر که نزدیکـشان شـد ، نگـاه ها هـمه سمـت انـدام ...

و موهـای بلـند دخـترک چرخـید.

یکـی از پسـر ها نیشـخندی زد

و دیگـری کاغـذی را در کـیف دخـتر انداخـت.

تنـه دخـتر ، هنـگام عبـور از آن کوچه تنگ به تنـه پسـر ها خـورد !

همـان پسـر ها ، وقـتی مـن نزدیک شـدم ...

راه را بـرای عبـور مـن باز کـردند و صـدایشـان را پایـین آوردنـد.

و همیـنطور در کوچه سـوم ، خیـابـان ، بـازار ...

اصـلا قبـول چشـم ها هـمه نـاپـاک ...!
امـا ◄تــــو► چـرا با بـی حجـابی ، طعـمه شـان میـشوی بانـو ...

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
دختر چادری میخواست از خیابان رد شود.
داشت فکر میکرد، حواسش کمی از چادرش غافل شده بود،

مثل همیشه محکم نگرفته بودش.

به وسط خیابان رسیده بود،

یک تاکسی از جلویش رد میشد،

دو دختر داخل تاکسی نسبت به حجاب او بیگانه بودند، نگاهشان روی او متوقف شد.

یکی از دخترها سرش را از ماشین بیرون آورد و بلند داد زد:

- چادرتو محکم تر بگیر!...

بعد هر دو در حالیکه دور میشدند برگشتند و از شیشه عقب ماشین با حرص به دختر چادری نگاه کردند. میخندیدند، انگار از کارشان خیلی لـ*ـذت بـرده بودند!

دختر چادری اما، انگار متذکر چیزی شده باشد، حواسش جمع شد،

چادرش را محکم تر گرفت،

و به راهش ادامه داد!

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
يادمه تو خوابگاه دانشجويى؛ يکى از هم اتاقى هام که از حجابخوشش نميومد بهم مى گفت: "بدون حجاب خيلى قشنگ ترى، چرا خودتو دست کم ميگيرى؟! با حجاب انگار يه زن سى ساله اى" اسمم رو گذاشته بود "سى ساله" و هر وقت منو با حجابمى ديد مدام تکرار مى کرد: سى ساله... سى ساله‼
⚡فکر مى کرد با حجابم، دارم زيبايى هامو ناديده مى گيرم و خودمو دست کم گرفتم‼

✨ کاش درک مى کرد ارزش يه "خانوم" بيش از اينه که به هر کسى اجازه بده زيبايى‌هاى جسمش رو ببينه. . .

✨ کاش درک مى کرد يه "خانوم" جنس پشت ویترین نيست که هرکسى هرچقدر دلش خواست نگاهش کنه و از ديدنش لـ*ـذت ببره . . .

✨ کاش میتونست متوجه بشه تمام زيبايى‌هاى يه "خانوم" فقط باید براى کسی باشه که قدرش رو بدونه و اونم کسی نیست جز شريک زندگيش، نه آدماى تو کوچه و خيابون. . .

وقتى خانومى تمام زيبايى ظاهرش رو با آرايش و بدحجابى توى خيابون ها به نمايش ميزاره يعنى براى هر بى سر و پايى ارزش قائل شده چنين خانومى ارزشى براى خودش قائل نيست چون اين کارش يعنى: آهاى مردم، لطفا من رو ببينيد، با نگاه‌هاتون زيبايى ظاهرم رو تحسين کنيد تا من احساس غرور کنم‼

اما اين خانوم هميشه با نگاه‌هايى که بهش احساس غرور بده مواجه نميشه! بلکه گاهى با تعرضاتى روبه‌رو ميشه که غرورش رو پايمال مى کنه...
خانومى که با چنين وضعى بيرون ميره نبايد از تعـ*رض و بى احترامى افراد لا ابالى ناراحت بشه، چون قبل از هر چيز خودش مرزها رو کنار زده و بی‌حفاظ وارد جامعه شده (از ماست که بر ماست)

متأسفانه خيلى از خانوم ها؛ مفهوم آزادى واقعى رو درک نکردن و اسير ماديات شدن رو آزادى تلقى مى کنن.

آخرین ویرایش:

ارام***

حامی انجمن
عضو انجمن
1/3/17
156
960
266
قاصدک آرام پشت پنجره آمد دخترپنجره رابازکرد قاصدک روی شانه های دخترک نشست وگفت:خداوند زیبایی رابه وجوداوردو آن رابه وجوددختربخشید به راستی که با حافظ زیبایی های خودت آن هدیه مشکی زینب چه کردی؟؟؟

Hima

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
آنجا هجده ساله ای درد می کشد برای دین ....
.
و اینجا (بعضی) هجده ساله ها خودشان "درد می شوند" برای دین !
.
آنجا سال 11هجری ست،
.
و اینجا 1425 سال بعد ....
.
آنجا هجده ساله ای برای نابینا رو گرفت تا هم خودش حفظ شود و هم نابینا تا بگوید حجاب هم جنبه فردی دارد و هم اجتماعی ...
.
اما؛
.
اینجا (بعضی ) هجده ساله ها توجیه می آورند که خشک مقدس نباشید ، متحجر نباشید ، چرا این قدر گیر میدهید و..... عکسشان را فقط خواجه حافظ شیرازی ندیده و فریاد روشنفکریشان گوش فلک را کر کرده...
.
آنجا سال 11هجری ست،
.
و اینجا 1425 سال بعد ...
.
.
آنجا هجده ساله ای "حـجـابــ" می گذارد تا آزاد کند دیـنش را از جهالت،
.
و اینجا (بعضی ) هجده ساله ها "حـجـابــ" برمیدارند تا آزاد کنند دنیایشان را برای جهالت!
.
آنجا سال 11هجری ست،
.
و اینجا 1425سال بعد ...
.
آنجاصورت هجده ساله ای سیلی می.خورد ، ازبس که میماند پایِ امام زمانه اش!
.
و اینجا (بعضی )هجده ساله ها سیلی می.زنند به صورت امام زمانشان،از بس که می دَوَند دنبال شیطان نفسشان!
.
آنجا سال 11هجری ست،
.
و اینجا 1425 سال بعد...
.
آنجا هجده ساله ای پرپر شد تا امروز بشود الگوی زنان متدین شیعی،
.
اما؛
.
اینجا (بعضی ) هجده ساله ها بال بال می زنند تا الگو بردارند از زنان متحجر غربی ...
.
آنجا سال 11هجری ست،
.
و اینجا 1425 سال بعد ...
.
دردمان آنجا تازه تر میشود که چادر که یادگار همان هجده ساله است شده دستاویز غفلت عده جاهل که به بهانه تبلیغ حجاب چنان بر طبل استحاله حجاب و عفاف میکوبند که گویی کسی جلودارشان نیست و با هزار توجیه و استدلال غلط و بچگانه حجاب را به سخره گرفته اند
.
°●○°• و چقدر تفاوت است بین هجده ساله های آنجا و هجده ساله های اینجا...
.
.
رونوشت_به_:
. برنامه ضد حجاب و استحاله فرهنگی گردونه که این روزها در شبکه امید خوب آبروی حجابو عفاف را بـرده

منبع: حریم آسمونی