نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

** سوال های شما در مورد مشکلات موبایل **

شروع موضوع توسط _Delaram_ ‏13/7/16 در انجمن تالار آموزش های موبایل

1. عقیق

عقیق دوستدار انجمن عضو انجمن

568
    10,183
    سلام من یه سوال دارم من حدود دو سه هفته پیش نسخه اندروید همراهم رو به ۶.۰.۱ ارتقا دادم و جدید ترین نسخه نرم افزار انتی ویروس اواست رو روی تلفنم نصب کردم و گزینه امنیت وب رو فعال کردم اما اواست از مرور گر کروم اندروید ۶ پشتیبانی نمی کنه و وقتی که از کروم استفاده می کنم به شدت کند کار می کنه میخوام بدونم الان مشکل کندی از انتی ویروسمه یا نسخه اندروید...باید چیکار کنم...

•ShaGhaYegH• و فاطمه سادات:) از این پست تشکر کرده اند.
  2. B.M.S.J

B.M.S.J کاربر تازه وارد عضو انجمن

1
    0
    سلامعلکم
    ببخشید چن روزه گوشیم در حالت روشن شارژ نمیشه ، اما وقتی خاموشش میکنم شارژ میشه اونم خیلی آهسته
    میشه بگید مشکل از کجااس؟!!؟؟

3. Mårzï¥ē

Mårzï¥ē مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

10,427
    37,631
    شغل :
    Accounting
    باسلام
    میخواستم بدونم همپوشی گوشی چیه؟
    کل برنامه های گوشی رو خراب کرده

4. ღ motahareh ღ

ღ motahareh ღ مدیر تالار حقوق + کاربر افتخاری عضو کادر مدیریت مدیر تالار کاربر افتخاری

14,744
    40,587
    شغل :
    نویسنده - وکیل
    سلام من تو گوشیم فیلم دارم دانلود کرده بودم و میخواستم بریزم تو کامپیوتر بعد کپی میکردم موقه پیست کردن پیست نمیشد کات هم کردم بازم پیست نشد پیغام خطا میداد که your request source file is in use بعد گوشی هم در حال استفاده نبود هی این پیغام خطا رو میداد توروخدا کمک کنین فیلما خیلی مهمن و همچنین گوشیم داره میترکه بس فیلم توشه باید خالیش کنم

5. شـــــکوفه حســـــابی

شـــــکوفه حســـــابی کاربر فعال عضو انجمن

707
    3,225
    شغل :
    نویسنده ی خدایی
    سلام.
    موبایل من تا یه ماه پیش سالم و سلامت بود،بعد از یه مدتی اینترنتم قطع شد،از اون موقع سرویس های گوگل اخطار می دن،پشت سر هم اخطار می دن و نمی ذارن با گوشیم کار کنم.
    اخطاراشون با این مضمون:
    چارچوب گوگل پلای متوقف شده است.
    گوگل متوقف شده است.
    کل سرویس های گوگل متوقف شده است.
    برای همین من بیشتر مواقع با کامپیوترم کار می کنم،چیکار کنم؟؟:NewNegah (14)::aiwan_ligfht_blum:

~Hk-Rf~, *sadat*, snowy و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  6. Samira.Aroom

Samira.Aroom کاربر ویژه عضو انجمن

1,425
    15,133
    شغل :
    دانشجو
    منم تقریبا یه همچین مشکلی داشتم چند وقت قبل. هرجا هم بیرون بردمش گفتن باید گوشیت فلش بشه. دیگه دستم از همه جا کوتاه بود و میخواستم بازگردانیش کنم. ولی عموم تو یه شرکتی کار میکرد و به مسئول رایانش گفت مشکلم رو. گوشی رو بردم درستش کرد. بعدا توضیح داد که کار زیاد سختی هم نیست. از توی تنظیمات برنامه خودت میتونی درستش کنی. گوشیتو فارسی کن، بعدش با یکم انگولک پیدا میشه. چون گوشیا باهم دیگه فرق دارن نمیتونم بگم کجاش بود دقیق، راهکار راحت تر هم اینکه یه سرچ بزنی تو اینترنت واست میاره. اون آقا خودش جایی رو گیر کرد و بااستفاده از اطلاعات یه سایت درستش کرد. خلاصه میخواستم بگم که بیرون نده فلشش کنن خصوصا که یکم پیچیده به نظر میرسه حسابی میچاپنت. دوست من این مشکل براش پیش اومد، حرفم رو گوش نکرد، برد مغازه ۱۰۰تومن ازش واسه یه تنظیمات گرفت‌.

*sadat*, snowy و ســ . پــــروانـہ از این پست تشکر کرده اند.
  7. شـــــکوفه حســـــابی

شـــــکوفه حســـــابی کاربر فعال عضو انجمن

707
    3,225
    شغل :
    نویسنده ی خدایی

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

منم تقریبا یه همچین مشکلی داشتم چند وقت قبل. هرجا هم بیرون بردمش گفتن باید گوشیت فلش بشه. دیگه دستم از همه جا کوتاه بود و میخواستم بازگردانیش کنم. ولی عموم تو یه شرکتی کار میکرد و به مسئول رایانش گفت مشکلم رو. گوشی رو بردم درستش کرد. بعدا توضیح داد که کار زیاد سختی هم نیست. از توی تنظیمات برنامه خودت میتونی درستش کنی. گوشیتو فارسی کن، بعدش با یکم انگولک پیدا میشه. چون گوشیا باهم دیگه فرق دارن نمیتونم بگم کجاش بود دقیق، راهکار راحت تر هم اینکه یه سرچ بزنی تو اینترنت واست میاره. اون آقا خودش جایی رو گیر کرد و بااستفاده از اطلاعات یه سایت درستش کرد. خلاصه میخواستم بگم که بیرون نده فلشش کنن خصوصا که یکم پیچیده به نظر میرسه حسابی میچاپنت. دوست من این مشکل براش پیش اومد، حرفم رو گوش نکرد، برد مغازه ۱۰۰تومن ازش واسه یه تنظیمات گرفت‌.
    کلیک کنید تا بازشود...
    چی سرچ بزنم؟گوشیم فارسی هست.

~Hk-Rf~ و *sadat* از این پست تشکر کرده اند.
  • Samira.Aroom

Samira.Aroom کاربر ویژه عضو انجمن

1,425
    15,133
    شغل :
    دانشجو

بازدید کننده گرامی ، به جهت مشاهده لینک می بایست ، عضو نگاه دانلود باشید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

چی سرچ بزنم؟گوشیم فارسی هست.
    کلیک کنید تا بازشود...
    ببین دقیق یادم نیست چی سرچ کرد، ولی تو میتونی اسم گوشیتو بزنی راجبه نحوه عملکرد تنظیماتش بدونی، یا هر واژه ای که فکر کنی مربوط به مشکلت بشه.
    به نظرم اول سعی کن خودت با اینور اونور کردن گوشیت مشکلت رو حل کنی؛اگه نشد از اینترنت کمک بگیر(قطعا مشکل واسه خیلیا پیش اومده) اگه نشد به یه نفر که از کامپیوتر یا نرم افزار موبایل سر درمیاره بده. کسایی که تو مغازه های خدمات موبایل میشینن حوصله بررسی ندارن و زود میگن باید فلش بشه.

• فرناز.ز

فرناز.ز کاربر نیمه فعال عضو انجمن

401
    3,332
    شغل :
    دانش آموزیدن
    سلام
    گوشیم فارسی نمیشه ینی اولش بودا بعدش داداشم خرابش کرد
    یه چیز دیگه هم هست گوشیم به وای فای خونمون وصل نمیشه چیکارش کنم

㋡ کــوکــی ㋡ از این پست تشکر کرده است.
  • ToloAm

ToloAm همراه انجمن عضو انجمن

89
    777
    سلام چطور میتونم جیمیل یا همون ایمیلم رو پاک کنم آخه تو گوگل هم وقتی بزنم یه جوردیگست

㋡ کــوکــی ㋡ از این پست تشکر کرده است.
  • کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 4)