1. موارد مهم:
    1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
    2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
    3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
    4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
    5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
    6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
    7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
    8-قوانین مهم
    9-
    کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

** سوال های شما در مورد مشکلات موبایل **

شروع موضوع توسط _Delaram_ ‏13/7/16 در انجمن تالار آموزش های موبایل

1. عقیق

عقیق منتقد انجمن منتقد انجمن

سلام من یه سوال دارم من حدود دو سه هفته پیش نسخه اندروید همراهم رو به ۶.۰.۱ ارتقا دادم و جدید ترین نسخه نرم افزار انتی ویروس اواست رو روی تلفنم نصب کردم و گزینه امنیت وب رو فعال کردم اما اواست از مرور گر کروم اندروید ۶ پشتیبانی نمی کنه و وقتی که از کروم استفاده می کنم به شدت کند کار می کنه میخوام بدونم الان مشکل کندی از انتی ویروسمه یا نسخه اندروید...باید چیکار کنم...

_Obscure_ و فاطمه سادات:) از این پست تشکر کرده اند.
  2. B.M.S.J

B.M.S.J کاربر تازه وارد کاربر تازه وارد

سلامعلکم
    ببخشید چن روزه گوشیم در حالت روشن شارژ نمیشه ، اما وقتی خاموشش میکنم شارژ میشه اونم خیلی آهسته
    میشه بگید مشکل از کجااس؟!!؟؟

3. Mårzï¥ē

Mårzï¥ē مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

باسلام
    میخواستم بدونم همپوشی گوشی چیه؟
    کل برنامه های گوشی رو خراب کرده

4. ღ motahareh ღ

ღ motahareh ღ مدیر موقت تالار زبان+ارزشمند فیلم و سریال+ادبیات عضو کادر مدیریت مدیر موقت

شغل :
    نویسنده (کتابم چاپ شده) - وکیل آینده
    سلام من تو گوشیم فیلم دارم دانلود کرده بودم و میخواستم بریزم تو کامپیوتر بعد کپی میکردم موقه پیست کردن پیست نمیشد کات هم کردم بازم پیست نشد پیغام خطا میداد که your request source file is in use بعد گوشی هم در حال استفاده نبود هی این پیغام خطا رو میداد توروخدا کمک کنین فیلما خیلی مهمن و همچنین گوشیم داره میترکه بس فیلم توشه باید خالیش کنم

5. شـــــکوفه حســـــابی

شـــــکوفه حســـــابی کاربر فعال کاربر فعال

شغل :
    نویسنده ی خدایی
    وب سایت:
    سلام.
    موبایل من تا یه ماه پیش سالم و سلامت بود،بعد از یه مدتی اینترنتم قطع شد،از اون موقع سرویس های گوگل اخطار می دن،پشت سر هم اخطار می دن و نمی ذارن با گوشیم کار کنم.
    اخطاراشون با این مضمون:
    چارچوب گوگل پلای متوقف شده است.
    گوگل متوقف شده است.
    کل سرویس های گوگل متوقف شده است.
    برای همین من بیشتر مواقع با کامپیوترم کار می کنم،چیکار کنم؟؟:NewNegah (14)::aiwan_ligfht_blum:

کوثر.ح, *sadat*, snowy و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  6. Samira.Aroom

Samira.Aroom کاربر فعال کاربر فعال

شغل :
    دانشجو
    منم تقریبا یه همچین مشکلی داشتم چند وقت قبل. هرجا هم بیرون بردمش گفتن باید گوشیت فلش بشه. دیگه دستم از همه جا کوتاه بود و میخواستم بازگردانیش کنم. ولی عموم تو یه شرکتی کار میکرد و به مسئول رایانش گفت مشکلم رو. گوشی رو بردم درستش کرد. بعدا توضیح داد که کار زیاد سختی هم نیست. از توی تنظیمات برنامه خودت میتونی درستش کنی. گوشیتو فارسی کن، بعدش با یکم انگولک پیدا میشه. چون گوشیا باهم دیگه فرق دارن نمیتونم بگم کجاش بود دقیق، راهکار راحت تر هم اینکه یه سرچ بزنی تو اینترنت واست میاره. اون آقا خودش جایی رو گیر کرد و بااستفاده از اطلاعات یه سایت درستش کرد. خلاصه میخواستم بگم که بیرون نده فلشش کنن خصوصا که یکم پیچیده به نظر میرسه حسابی میچاپنت. دوست من این مشکل براش پیش اومد، حرفم رو گوش نکرد، برد مغازه ۱۰۰تومن ازش واسه یه تنظیمات گرفت‌.

*sadat*, snowy و ســ . پــــروانـہ از این پست تشکر کرده اند.
  7. شـــــکوفه حســـــابی

شـــــکوفه حســـــابی کاربر فعال کاربر فعال

شغل :
    نویسنده ی خدایی
    وب سایت:

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

منم تقریبا یه همچین مشکلی داشتم چند وقت قبل. هرجا هم بیرون بردمش گفتن باید گوشیت فلش بشه. دیگه دستم از همه جا کوتاه بود و میخواستم بازگردانیش کنم. ولی عموم تو یه شرکتی کار میکرد و به مسئول رایانش گفت مشکلم رو. گوشی رو بردم درستش کرد. بعدا توضیح داد که کار زیاد سختی هم نیست. از توی تنظیمات برنامه خودت میتونی درستش کنی. گوشیتو فارسی کن، بعدش با یکم انگولک پیدا میشه. چون گوشیا باهم دیگه فرق دارن نمیتونم بگم کجاش بود دقیق، راهکار راحت تر هم اینکه یه سرچ بزنی تو اینترنت واست میاره. اون آقا خودش جایی رو گیر کرد و بااستفاده از اطلاعات یه سایت درستش کرد. خلاصه میخواستم بگم که بیرون نده فلشش کنن خصوصا که یکم پیچیده به نظر میرسه حسابی میچاپنت. دوست من این مشکل براش پیش اومد، حرفم رو گوش نکرد، برد مغازه ۱۰۰تومن ازش واسه یه تنظیمات گرفت‌.
    کلیک کنید تا بازشود...
    چی سرچ بزنم؟گوشیم فارسی هست.

کوثر.ح و *sadat* از این پست تشکر کرده اند.
  • Samira.Aroom

Samira.Aroom کاربر فعال کاربر فعال

شغل :
    دانشجو

مهمان گرامی برای مشاهده لینک عضو یا وارد شوید برای دیدن لینک و دانلود وارد ویاعضو شوید!

چی سرچ بزنم؟گوشیم فارسی هست.
    کلیک کنید تا بازشود...
    ببین دقیق یادم نیست چی سرچ کرد، ولی تو میتونی اسم گوشیتو بزنی راجبه نحوه عملکرد تنظیماتش بدونی، یا هر واژه ای که فکر کنی مربوط به مشکلت بشه.
    به نظرم اول سعی کن خودت با اینور اونور کردن گوشیت مشکلت رو حل کنی؛اگه نشد از اینترنت کمک بگیر(قطعا مشکل واسه خیلیا پیش اومده) اگه نشد به یه نفر که از کامپیوتر یا نرم افزار موبایل سر درمیاره بده. کسایی که تو مغازه های خدمات موبایل میشینن حوصله بررسی ندارن و زود میگن باید فلش بشه.

• کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 1)