1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

واکنش رضا رویگری به انتشار اخبار و عکسهای خصوصی بازیگران!

شروع موضوع توسط *نغمه* ‏9/7/15 در انجمن اخبار سینما و تلویزیون

 1. *نغمه*

  *نغمه* کاربر برتر

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  5,072
  تشکر شده:
  3,836
  امتیاز:
  0
  شغل :
  دانشجو پیرا پزشکی
  محل سکونت:
  همین نزدیکی
  [​IMG]


  رضا رویگری که به تازگی با انتشار اخبار نادرست در شبکههای اجتماعی در مورد سلامتیاش مواجه بوده است، در گفتوگویی ضمن تاکید بر سلامتی خود گفت: من نمیدانم آیا نمیشود این افراد شایعه پراکن را شناسایی و از نظر قانونی با آنها برخورد کرد؟ اینکه هیچ نظارتی بر روی این شبکههای مجازی نباشد و افرادی بتوانند شایعهها و اخبار دروغ را تا این اندازه پخش کنند، خوب نیست.

  رویگری ادامه داد: الان طوری شده است که هر کس میتواند در خانهاش بنشیند و در این شبکههای مجازی، این اخبار دروغ و شایعهها را منتشر کند و یا عکسهای خصوصی مردم و افراد معروف را در معرض دید بگذارد.

  او اضافه کرد: ریشهی این شایعات از کمبودها میآید. وقتی نمیتوانند مثل من باشند، دست به انتشار شایعات میزنند. اگر میخواهند من را ناراحت کنند بهتر است بدانند که این شایعهها من را ناراحت نمیکند و من اذیت نمیشوم ولی متاسفانه مردم و طرفداران من را ناراحت میکند.

  این بازیگر در پایان خطاب به افرادی که دست به انتشار اخبار نادرست درباره چهرهها میزنند، گفت: به این افراد میگویم که من حالا قصد رفتن به آن طرف را ندارم، بیخودی خودتان را خسته نکنید. این حرفها نه من را اذیت میکند و نه کسی آنها را باور میکند. در آخر امیدوارم آدمها در کارهایشان موفق باشند و رشک و حسد نبرند که بعد بخواهند این اخبار را پخش کنند.


  منبع seemorgh.com [h=4][/h]