نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

مسیرهای ۹ گانه راهپیمایی روز جهانی قدس

شروع موضوع توسط *نغمه* ‏9/7/15 در انجمن سیاسی

 1. *نغمه*

  *نغمه* کاربر برتر

  5,094
  3,893
  امتیاز:
  0
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  شغل :
  {دانشجو پیرا پزشکی
  محل سکونت:
  همین نزدیکی
  زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳

  [​IMG]
  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیهای مسیرهای ۹ گانه راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ در اطلاعیه دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: در آستانه آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) ، روز جهانی قدس نام گرفته است و یکی از جلوههای حقیقی اتحاد و انسجام و وحدت جهان اسلام و «امت بزرگ رسول الله است؛ ملت مؤمن و روزهدار ایران اسلامی با پشتسر گذاشتن ایام و لیالی قدر و با تضرع، دعا و انابه به درگاه ایزد متعال و رب بینیاز ، آماده خلق حماسه سیـاس*ـی دیگری در عرصه ملی و بینالمللی میشود تا صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت فلسطین و قدس شریف را بار دیگر در جهان فریاد زده و داد مظلوم را از ظالمین رژیم اشغالگر و سفاک قدس مطالبه کند.

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن دعوت از ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی از عموم مردم شریف و قدرشناس ایران اسلامی، از عموم گروهها، اقشار، اصناف مختلف مردمی، تشکلها، احزاب، گروهها، جناحها و دستههای مختلف سیـاس*ـی ـ اجتماعی وفادار به آرمانهای انقلاب اسلامی و آزادی قدس شریف میخواهد تا بار دیگر با خلق حماسهای عظیم و در خور شکوه و مجد و عظمت ایران و ایرانی با حضور حماسی، مثالزدنی و انقلابی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس که در بیش از 770 شهر سراسرکشور به سمت میعادگاههای نماز جمعه برگزار میشود ؛ سیلی محکمی به نظام استکبار و سلطه جهانی زده و با آرمان مقدس آزادی قدس شریف، تجدید میثاق نمایند.

  این راهپیمایی در سراسر کشور ، جــمعـه ایــن هــفتـه 19 تـیــر مـطابـق با 23 رمـضــان المـبـارک و در تهران نیز از ســـاعــت «10:30 صـــبـح » ازتمامی مســـیـرهای نُــهگانه زیر به سمت میعادگاه نماز جمعه (دانشگاه تهران) با حضور امت قدرشناس و همیشه در صحنه ،برگزار خواهد شد. مســـیـرهای راهــپیمـایـی روز جهانی قدس در تهران به شرح زیر است:
  - مسیر شماره 1: مسجد امام حسین (علیهالسلام)، میدان امام حسین، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 2: مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید برادران حسنی(قلعهمرغی)، خیابان قزوین، خیابان کارگر، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 3: مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان ولیعصر (عجلالله تعالی فرجه الشریف)، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 4 : مسجد امام زمان (عجلالله تعالی فرجه الشریف)، خیابان آزادی، تقاطع خیابان بهبودی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 5: مسجد حضرت ابوالفضل (علیهالسلام)، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 6 : مسجدالمهدی(عجلالله تعالی فرجه الشریف)، خیابان ستارخان، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 7: مسجدالجواد(علیهالسلام)، میدان هفتمتیر، خیابان کریمخان، میدان ولیعصر (عجلالله تعالی فرجه الشریف)، بلوار کشاورز، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 8 : مسجد امام جعفر صادق(علیهالسلام)، فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، خیابان توحید، خیابان آزادی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.
  - مسیر شماره 9 : مسجد حضرت امیر(علیهالسلام)، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب، دانشگاه تهران.