نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

گفتوگوی اوباما با هیئت مذاکره کننده هستهای آمریکا

شروع موضوع توسط *نغمه* ‏9/7/15 در انجمن سیاسی

 1. *نغمه*

  *نغمه* کاربر برتر

  5,094
  3,893
  امتیاز:
  0
  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  شغل :
  {دانشجو پیرا پزشکی
  محل سکونت:
  همین نزدیکی
  [​IMG]  به نقل از «اسکاینیوز»، «باراک اوباما» رئیسجمهوری آمریکا، دیروز در جریان نشست با هیئت مذاکراه کننده آمریکایی در وین، از آخرین دستاوردهای مذاکرات هستهای با ایران مطلع شد.این نشست از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد.اوباما توصیههایی را به هیئت آمریکایی مذاکره کننده در وین به منظور دستیابی به توافقی خوب با ایران ارائه کرد.

  این در حالی است که «ماری هارف» سخنگوی هیئت آمریکایی در مذاکرات وین از تمدید دوباره مهلت مذاکرات تا دهم ماه جاری میلادی خبر داد و تأکید کرد که محدودیتها برنامه موشکی ایران و معاملههای تسلیحاتی حتی پس از توافق هستهای نیز ادامه خواهد داشت.
  «باراک اوباما» همچنین در جمعی از سناتورهای همحزبی خود در کاخ سفید شانس دستیابی به توافق با ایران را کمتر از 50ــ50 توصیف کرد و گفت که توافق هستهای بد با ایران را نمیپذیرد.
  وی روز سهشنبه به سناتورهای دموکرات اطمینان داد هیچ توافق بدی را با ایران امضا نخواهد کرد. اوباما همچنین از آنها خواست تا زمانی که مذاکرات به پایان نرسیده است درباره آن داوری نکنند.
  بهنوشته یواسای تودی، رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت که وی با چیزی [توافقی] که بهنظرش ضعیف یا غیرقابل اجرا باشد، موافقت نخواهد کرد.
  در همین حال، یک منبع دیپلماتیک آلمانی خاطرنشان کرد سناریوی شکست مذاکرات درباره برنامه هستهای ایران «بعید نیست.»