1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

گفتوگوی اوباما با هیئت مذاکره کننده هستهای آمریکا

شروع موضوع توسط *نغمه* ‏9/7/15 در انجمن سیاسی

 1. *نغمه*

  *نغمه* کاربر برتر

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/70
  ارسال ها:
  5,072
  تشکر شده:
  3,834
  امتیاز:
  0
  شغل :
  دانشجو پیرا پزشکی
  محل سکونت:
  همین نزدیکی
  [​IMG]  به نقل از «اسکاینیوز»، «باراک اوباما» رئیسجمهوری آمریکا، دیروز در جریان نشست با هیئت مذاکراه کننده آمریکایی در وین، از آخرین دستاوردهای مذاکرات هستهای با ایران مطلع شد.این نشست از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد.اوباما توصیههایی را به هیئت آمریکایی مذاکره کننده در وین به منظور دستیابی به توافقی خوب با ایران ارائه کرد.

  این در حالی است که «ماری هارف» سخنگوی هیئت آمریکایی در مذاکرات وین از تمدید دوباره مهلت مذاکرات تا دهم ماه جاری میلادی خبر داد و تأکید کرد که محدودیتها برنامه موشکی ایران و معاملههای تسلیحاتی حتی پس از توافق هستهای نیز ادامه خواهد داشت.
  «باراک اوباما» همچنین در جمعی از سناتورهای همحزبی خود در کاخ سفید شانس دستیابی به توافق با ایران را کمتر از 50ــ50 توصیف کرد و گفت که توافق هستهای بد با ایران را نمیپذیرد.
  وی روز سهشنبه به سناتورهای دموکرات اطمینان داد هیچ توافق بدی را با ایران امضا نخواهد کرد. اوباما همچنین از آنها خواست تا زمانی که مذاکرات به پایان نرسیده است درباره آن داوری نکنند.
  بهنوشته یواسای تودی، رئیس جمهور آمریکا در ادامه گفت که وی با چیزی [توافقی] که بهنظرش ضعیف یا غیرقابل اجرا باشد، موافقت نخواهد کرد.
  در همین حال، یک منبع دیپلماتیک آلمانی خاطرنشان کرد سناریوی شکست مذاکرات درباره برنامه هستهای ایران «بعید نیست.»