نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

اخبار کوتاه از آبیپوشان در کردان

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  58,446
  30,617
  امتیاز:
  1,066
  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از روز گذشته اردویی 10 روزه را در کردان کرج بر پا کرده است و شاگردان مظلومی روزی دو نوبت تمرین میکنند.استقلالیها همه روزه صبح کار با وزنه و کار هوازی انجام میدهند و در نوبت عصر نیز کار تاکتیکی را پشت سر خواهند گذاشت.
  * طبق برنامه استقلالیها عصر امروز نیز یک تمرین تاکتیکی را انجام میدهند و مجددا صبح فردا برنامه وزنه خواهند داشت.* با اعلام کادر فنی تیم استقلال بازیکنان میتوانند فردا بعد از پایان تمرین به تهران برگردند و در مراسم شب های احیا حضور پیدا کنند. همچنین مظلومی به بازیکنان استقلال تاکید کرده است همگی جمعه شب باید خود را به کادر فنی در محل اردوی تیم استقلال معرفی کنند و هیچکس نمی تواند شنبه به اردو بازگردد.* تیم فوتبال استقلال روند آماده سازی خود را طی روزهای آینده ادامه خواهد داد و این تیم روز دوشنبه در دیداری دوستانه مقابل تیم دسته سومی بهمن به میدان خواهد رفت.*در جریان برپایی اردوی تیم استقلال در کردان خبرنگاران تنها میتوانند در روز برگزاری بازی دوستانه مقابل بهمن به اردوی آبیپوشان بیایند. این موضوع به اطلاع مسئولان کمپ دهکده ورزشی کردان رسیده و قرار است از حضور خبرنگاران در روزهای دیگر جلوگیری شود.* علی نظری جویباری معاون ورزشی استقلال روز شنبه به محل اردوی این تیم خواهد رفت و جلسه ای را با مظلومی در مورد نقل و انتقالات این باشگاه برگزار خواهد کرد.
  *همچنین آخرین وضعیت جاسم کرار و شرایط این بازیکن به اطلاع پرویز مظلومی رسیده و در صورتی که پیش قسط کرار پرداخت شود این بازیکن روز شنبه در محل اردوی آبی پوشان شرکت خواهد کرد. سرمربی استقلال در آخرین صحبتهایش با نظری جویباری از وی خواسته تا شرایط حضور این بازیکن در اردوی استقلال را فراهم کنند.