1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

اخبار کوتاه از آبیپوشان در کردان

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از روز گذشته اردویی 10 روزه را در کردان کرج بر پا کرده است و شاگردان مظلومی روزی دو نوبت تمرین میکنند.استقلالیها همه روزه صبح کار با وزنه و کار هوازی انجام میدهند و در نوبت عصر نیز کار تاکتیکی را پشت سر خواهند گذاشت.
  * طبق برنامه استقلالیها عصر امروز نیز یک تمرین تاکتیکی را انجام میدهند و مجددا صبح فردا برنامه وزنه خواهند داشت.* با اعلام کادر فنی تیم استقلال بازیکنان میتوانند فردا بعد از پایان تمرین به تهران برگردند و در مراسم شب های احیا حضور پیدا کنند. همچنین مظلومی به بازیکنان استقلال تاکید کرده است همگی جمعه شب باید خود را به کادر فنی در محل اردوی تیم استقلال معرفی کنند و هیچکس نمی تواند شنبه به اردو بازگردد.* تیم فوتبال استقلال روند آماده سازی خود را طی روزهای آینده ادامه خواهد داد و این تیم روز دوشنبه در دیداری دوستانه مقابل تیم دسته سومی بهمن به میدان خواهد رفت.*در جریان برپایی اردوی تیم استقلال در کردان خبرنگاران تنها میتوانند در روز برگزاری بازی دوستانه مقابل بهمن به اردوی آبیپوشان بیایند. این موضوع به اطلاع مسئولان کمپ دهکده ورزشی کردان رسیده و قرار است از حضور خبرنگاران در روزهای دیگر جلوگیری شود.* علی نظری جویباری معاون ورزشی استقلال روز شنبه به محل اردوی این تیم خواهد رفت و جلسه ای را با مظلومی در مورد نقل و انتقالات این باشگاه برگزار خواهد کرد.
  *همچنین آخرین وضعیت جاسم کرار و شرایط این بازیکن به اطلاع پرویز مظلومی رسیده و در صورتی که پیش قسط کرار پرداخت شود این بازیکن روز شنبه در محل اردوی آبی پوشان شرکت خواهد کرد. سرمربی استقلال در آخرین صحبتهایش با نظری جویباری از وی خواسته تا شرایط حضور این بازیکن در اردوی استقلال را فراهم کنند.