1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

اردوغان: داوود اوغلو را مأمور تشکیل کابینه خواهم کرد

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,814
  تشکر شده:
  28,980
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، «رجب طیب اردوغان» رئیسجمهور ترکیه اعلام کرد رئیس حزبی را که بر بیشترین کرسیهای پارلمان دست یافته (یعنی احمد داوود اوغلو رئیس حزب عدالت و توسعه) مأمور تشکیل کابینه خواهد کرد.
  بر اساس گزارش وبگاه خبری «القدس العربی»، اردوغان در ضیافت افطاری که در کاخ ریاستجمهوری در آنکارا برگزار شد، گفت: از تمامی نمایندگان و رهبران احزاب انتظار میرود که در برهه فعلی با مسئولیتپذیری رفتار کنند.اردوغان در ادامه اظهار امیدواری کرد که تشکیل حکومت ائتلافی در فضایی مثبت انجام گیرد.رئیسجمهور ترکیه پیشتر اعلام کرده بود در صورتی که احزاب در تشکیل حکومت شکست بخورد امور مجددا به تصمیم ملت (اشاره به انتخابات زودهنگام) باز خواهد گشت.ترکیه 7 ژوئن گذشته شاهد برگزاری بیستوپنجمین انتخابات پارلمانی بود که بر اساس نتایج اعلام شده آن، حزب عدالت و توسعه (حزب حاکم) با 258 کرسی از 550 کرسی پارلمانی در صدر قرار گرفت.
  حزب جمهوریخواه خلق با 132 کرسی در رتبه دوم، حزب جنبش ملی با 81 کرسی در رتبه سوم و حزب دموکراتیک خلقها با 79 کرسی در رتبه چهارم قرار گرفت تا به این ترتیب پارلمان جدید ترکیه میزبان 4 حزب از 20 حزب شرکتکننده باشد.