1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

مدیربرنامه نیلسون: صحبت رسمی با تراکتورسازی نداشتیم

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  مدیربرنامههای نیلسون کوریا در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته میشود نیلسون کوریا مدنظر باشگاه تراکتورسازی قرار دارد، گفت: صحبت رسمی با باشگاه تراکتورسازی نداشتیم و بحث حضور نیلسون به طور جدی در این تیم مطرح نشد.
  وی در مورد اینکه آیا پیشنهادی از سوی باشگاه تراکتورسازی به این بازیکن شده بود، خاطرنشان کرد: از طرف تراکتورسازی به صورت مستقیم پیشنهادی به ما نشده اما به صورت غیر رسمی و غیر مستقیم بحث حضور این بازیکن مطرح شد که همان ابتدا توافقی صورت نگرفت و کار به مذاکره مستقیم نرسید.
   
  *گیلار از این پست تشکر کرده است.