1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

آبی های خوزستان 4 روز فرصت دارند تا قراردادشان را ثبت کنند

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,555
  تشکر شده:
  28,830
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال خوزستان برای برگزاری یک اردوی آماده سازی در کردان کرج حاضر شده است.
  در این اردو بازیکنان استقلال خوزستان بیشتر به انجام کارهای بدنسازی و آماده سازی پرداختند.اردوی این تیم روز 21 تیر به پایان میرسد و بازیکنان ساعت 22 با پروازی به اهواز باز میگردند.بازیکنان استقلال خوزستان از 21 تا 25 تیر فرصت دارند در شهر اهواز قراردادهای شان را در هیأت فوتبال ثبت کنند و کارهای مربوط به ثبت قراداد را انجام دهند.اعضای این تیم 25 تیر به کرج باز میگردند و در منطقه کردان و در کمپ چهار باغ کرج دومین اردوی خود را برگزار میکنند. در این اردو بازیکنان این تیم بیشتر به انجام کارهای تاکتیکی و بازی دوستانه میپردازند.
  به گزارش خبرگزاری فارس، دروازهبان برزیلی مدنظر باشگاه استقلال خوزستان به ایران آمد. این گلر که مدنظر باشگاه قرار دارد در تمرینات تیم حاضر میشود و تست پزشکی میدهد اگر توافقات حاصل شود این گلر با استقلال قرارداد میبندد.
   
  آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/7/15