نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

جهانداری: تا فردا در مورد سرمربی استقلال اهواز تصمیم میگیریم

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba مدیر بازنشسته مدیر بازنشسته

  58,446
  30,617
  امتیاز:
  1,066
  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  جنسیت:
  زن
  رسطو جهانداری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه صورت جلسه انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز امضا شده است، گفت: روز گذشته با علیرضا اژدریزاده جلسهای داشتیم و در این مورد صورت جلسهای را به امضا رساندیم. قرار است تا روز یکشنبه دوشنبه وجهی را به حساب فولاد واریز کنیم تا قرارداد انتقال امتیاز ثبت و امضا شود.
  وی در مورد اینکه آیا این انتقال را باید نهایی دانست، اظهار داشت: تقریبا کار تمام شده است و این انتقال نهایی است.جهانداری در مورد اینکه آیا مذاکره با بازیکنان را آغاز کردند، تصریح کرد: هنوز این کار را نکردیم. ابتدا باید حضورمان به صورت صد در صد نهایی شود و این قرارداد امضا و در هیأت فوتبال ثبت شود تا به صورت رسمی بعد از تائید هیأت فوتبال کار را دنبال کنیم.
  مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز در پاسخ به این سوال که آیا نگران از دست رفتن زمان نیستند، خاطرنشان کرد: زمان در حال از دست رفتن است اما تلاش میکنیم تا این مسئله را جبران کنیم. وی در پایان در مورد زمان انتخاب سرمربی، گفت: امروز و فردا در جلسهای با حضور شهرام شفیعزاده مالک باشگاه در این مورد تصمیم گیری میکنیم.