1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

جهانداری: تا فردا در مورد سرمربی استقلال اهواز تصمیم میگیریم

شروع موضوع توسط Diba ‏8/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,633
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  رسطو جهانداری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه صورت جلسه انتقال امتیاز باشگاه فولاد نوین به استقلال اهواز امضا شده است، گفت: روز گذشته با علیرضا اژدریزاده جلسهای داشتیم و در این مورد صورت جلسهای را به امضا رساندیم. قرار است تا روز یکشنبه دوشنبه وجهی را به حساب فولاد واریز کنیم تا قرارداد انتقال امتیاز ثبت و امضا شود.
  وی در مورد اینکه آیا این انتقال را باید نهایی دانست، اظهار داشت: تقریبا کار تمام شده است و این انتقال نهایی است.جهانداری در مورد اینکه آیا مذاکره با بازیکنان را آغاز کردند، تصریح کرد: هنوز این کار را نکردیم. ابتدا باید حضورمان به صورت صد در صد نهایی شود و این قرارداد امضا و در هیأت فوتبال ثبت شود تا به صورت رسمی بعد از تائید هیأت فوتبال کار را دنبال کنیم.
  مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز در پاسخ به این سوال که آیا نگران از دست رفتن زمان نیستند، خاطرنشان کرد: زمان در حال از دست رفتن است اما تلاش میکنیم تا این مسئله را جبران کنیم. وی در پایان در مورد زمان انتخاب سرمربی، گفت: امروز و فردا در جلسهای با حضور شهرام شفیعزاده مالک باشگاه در این مورد تصمیم گیری میکنیم.