1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

مصر خواستار حل سیاسی بحران یمن شد

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی نبأ، وزارت خارجه مصر پس از دیدار «عبدالرحمن صلاح» معاون وزیر خارجه این کشور با هیات اعزامی حزب کنگره ملی خلق یمن به قاهره تاکید کرد که برای جلوگیری از خونریزی بیشتر و ریخته شدن خون مردم بی گـ ـناه یمن، احزاب مختلف یمن باید به میز مذاکره برگردند و از راه سیاسی به بحران این کشور پایان دهند به گونهای که راه حل سیاسی استمرار روند انتقالی را شامل شود.
  سرپرستی هیات این حزب تحت رهبری علی عبدالله صالح رئیس جمهوری پیشین یمن در این دیدار را «عارف الزوکا» دبیر کل آن برعهده داشت که «ابوبکر القربی» وزیر خارجه پیشین یمن و معاون حزب و «یاسر العواضی» معاون فراکسیون پارلمانی آن هم از اعضای هیات بودند.دو طرف یمنی و مصری در این دیدار که در قاهره انجام شده است، درباره تحولات اوضاع انسانی یمن با یکدیگر گفتگو کردند. معاون وزیر خارجه مصر در امور کشورهای عربی بر مواضع ثابت و حمایتی مصر از وحدت و امنیت یمن و همچنین ضرروت دستیابی به راه حل سیاسی که ادامه مرحله انتقالی را شامل شود، تاکید کرد.هیات اعزامی کنکره ملی خلق یمن به مصر به ریاست عارف الزوکا نیز در دیدار با مقامات مصری حادثه اخیر تروریستی در سینا که به کشته شدن دهها سرباز مصری منجر شد را تسلیت گفته و بر روابط دو کشور تاکید کرده است.
  دو طرف همچنین درباره تسهیلات مصر در اعطای ویزا به هیات های یمنی و یمنی های مقیم مصر بحث و تبادل نظر کردند. هیات کنگره خلق ضمن تشکر از حمایت مصر از مساعدت ملت یمن در شرایط کنونی از دولت مصر خواستار تسهیلات بیشتر در این زمینه شده است.
   
  MILAD_A از این پست تشکر کرده است.