1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

فرانسه: به دلیل تحریم تسلیحاتی هیچ سلاحی به چین نمیفروشیم

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، به دنبال گمانه زمانیها درباره احتمال فروش ناو کلاس میسترال از سوی فرانسه به چین، یک مقام ارشد این کشور اعلام کرد که پاریس به خاطر تحریمهای تسلیحاتی علیه چین هیچ جنگ افزاری را به این کشور نمیفروشد.
  به گزارش وبگاه خبری «صدای آمریکا»، «ژان ایو لودریان» وزیر دفاع فرانسه در نشست خبری مشترک با «کاترین اشتون» همتای آمریکایی خود روز گذشته (دوشنبه) در پنتاگون ساختمان وزارت دفاع آمریکا، گمانهزنیهای گسترده درباره احتمال فروش سلاح به چین را رد کرد.ژان ایو لودریان در گفتوگوی ویژه با بخش چینی صدای آمریکا گفت: «طرح تحریم تسلیحاتی علیه چین وجود دارد و ما به آن احترام میگذاریم.»بر اساس این گزارش، فرانسه یکی از اعضای اتحادیه اروپا بود که تحریم فروش تسلیحات به چین را در سال 1989 علیه این کشور و به واسطه بدرفتاری چین با دانشجویانش به اجرا گذاشت.
  همچنین مشارکت یک ناو کلاس میسترال، پیشرفتهترین ناوجنگی نیروی دریایی فرانسه، در رزمایش دریایی چین در ماه مه سال جاری موجی از گمانهزنیها را درباره امکان فروش تجهیزات نظامی به این کشور دامن زد.پنتاگون نیز نگرانیهایی را در زمینه احتمال دور زدن تحریمهای تسلیحاتی علیه چین از سوی فرانسه بروز داده بود.اشتون کارتر در نشست خبری روز دوشنبه، فرانسه را یکی از مستحکمترین متحدان آمریکا نام نهاد
   
  MILAD_A از این پست تشکر کرده است.