نگاه دانلود :

تبلیغات

سفارش تبلیغات

تهمت سالومه به بهرام رادان / امضای تقلبی

شروع موضوع توسط CAPRICORN ‏7/7/15 در انجمن فرهنگی وهنری

 1. CAPRICORN

  CAPRICORN دستیار مدیریت عضو کادر مدیریت دستیار مدیریت کاربر VIP انجمن

  12,821
  42,242
  امتیاز:
  1,051
  تاریخ عضویت:
  ‏24/11/14
  جنسیت:
  زن
  محل سکونت:
  بندر انزلی
  .

  [​IMG]
  .

  در پی اظهار نظر مجری شبکه ماهواره ای من و تو و انتشار اظهارات بی ادبانه در فیسبوک شخصی خود علیه احسان علیخانی که با حجم بالای اعتراض های مردمی وی را مجبور به حذف این پست کرد،این بار نوبت به بهرام رادان رسید.


  این مجری شبکه لندنی که گویا این روزها از فرط بیکاری به تخریب شخصیت های محبوب مردم ایران روی آورده بار دیگر هدایت جریان تخریبی دیگری را علیه هنرمندان در دست گرفت.


  ماجرا از این قرار است که بهرام رادان پس از قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در آمریکا در توئیترش مطلبی شائبه دار از این پدیده شوم را منتشر کرد.پس از این اقدام وی بود که روزنامه کیهان خبر مربوط به این مسأله را با تیتر: “رادان: تابوی همجنسبازی شکسته شد!” پوشش داد.


  در پی نامهای که بهرام رادان خطاب به اوباما در رابـ ـطه با مصوبه همجنسبازی صادر کرده بود، وی طی نامهای خطاب به روزنامه کیهان،از مردم ایران عذرخواهی کرد.اما در این بین، سالومه سیدنیا بار دیگر و طی یک سناریوی از پیش تعیین شده مدعی شد که این بهرام رادان نبوده که عذرخواهی کرده و روزنامه کیهان امضای او را جعل کرده است!


  این در حالی است که هر دو نمونه امضای بهرام رادان که سالومه در فیسبوک منتشر کرده است در اینستاگرام رادان موجود است و از همه مهمتر اینکه خود بهرام رادان تاکنون خبر کیهان را تکذیب نکرده است.اما نکته جالب اینجاست، که مجری شبکه ضداخلاقی من و تو که خود در تلویزیون حامی همجنس بازان فعالیت دارد،در تکاپوی این است که بهرام رادان را حامی همجنس بازان معرفی نماید.


  البته شبکه ماهواره ای من و تو در اقدامی هدفمند با پوشش گسترده اعلام حمایت بهرام رادان از همجنس گرایان و سپس عذرخواهی وی، همسو با رسانه های انگلیسی و آمریکایی مدعی شد که وی تحت فشار مجبور به چنین کاری شده است.

  گهر
   
  lifeloard, tarane و Diba از این پست تشکر کرده اند.