1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

مهاجم جوان مراکشی به والنسیا پیوست

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال خارجی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,555
  تشکر شده:
  28,830
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه والنسیا اسپانیا ساعتی پیش اعلام کرد که با الواعد زکریا بقالی مهاجم 19 ساله مراکشی برای پنج فصل قرارداد بسته است.
  بقالی پس از این که در فصل اخیر با آیندهوون به قهرمانی لیگ برتر هلند رسید، قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود و اکنون به عنوان بازیکن آزاد به والنسیا میرود.در ماههای اخیر تعداد فراوانی از باشگاههای اروپایی از خود تمایل نشان داده اند که بقالی را جذب کنند اما گویا مبلغی که والنسیا پیشنهاد کرده، بیش از مولفههای دیگر اثرگذار بود.بقالی در گفتوگو با سایت رسمی والنسیا گفت: هنوز بسیار جوان هستم و خطرهای فراوانی را در اطراف خودم حس میکنم. برای من مهم بود که به باشگاهی بپیوندم که سطح امکانات و حرفهایگری بالایی داشته باشد.
  او افزود: اکنون بسیار ذوق زده هستم که در اینجا حضور دارم. دوستان خیلی خوبی اینجا میتوانم داشته باشم. در پیش روی خودم آینده درخشانی را در لالیگا تصور میکنم.بقالی اولین گل خود را در لیگ قهرمانان اروپا در برابر زولته ورخم در پیروزی 3-0 به ثمر رساند. سپس او در مقابل باشگاه فوتبال ان.ئی.سی هت تریک کرد و تیمش در این بازی 5-0 پیروز شد. او با این هتریک به جوانترین بازیکن در تاریخ لیگ هلند تبدیل شد که هتریک کرده است.