1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

خریدی که برای پرسپولیس 150 میلیون تومان گرانتر شد

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  بانک ورزش- بعد از یک سال بررسی سرانجام کمیته انضباطی فیفا پرسپولیس را به دلیل ثبت اطلاعات غلط در زمینه جذب محمدرضا خلعتبری به پرداخت 50 هزار فرانک (حدود 150 میلیون تومان) جریمه محکوم کرد. این در حالی است که یکی از مهمترین انگیزههای سرخپوشان برای انجام این کار در آن زمان، رهاندن یک بازیکن ایرانی از بازی در لیگی بود که با جعل اسم «خلیجفارس» نامگذاری شده بود. خوشبختانه در آن مقطع خلعت بدون انجام حتی یک بازی برای عجمان به تهران برگشت و اماراتیها نیز پس از مواجهه با جدیت ایرانیان در این زمینه، طی دو سال گذشته کلا از ارایه پیشنهاد به بازیکنان ایرانی خودداری کردند. با این وجود و در شرایطی که توافق پرسپولیس و عجمان در زمینه این انتقال آن را کاملا قانونی جلوه میداد، برخی گزارشها حاکی از آن است که عدهای از ایران به فیفا اطلاعاتفروشی کردند تا کمیته انضباطی فدراسیون جهانی در این زمینه حساس شود. به هر حال اطلاعات دادن علیه «خلیجفارس» فلز خاصی میخواست که انگار بعضیها داشتند، هرچند خوشبختانه ننگ حضور زیر بیرق جاعلان به اسم اهالی فوتبال ایران ثبت نشد.