1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

جدیدترین جزئیات از حق مسکن 20 هزار تومانی کارگران

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن اقتصادی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  سیدحسن هفدهتن معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادیخبرگزاری فارس، با اشاره به جزئیات افزایش حق مسکن کارگران و اینکه چرا زمان تصویب آن با تأخیر مواجه شده است، اظهار داشت: مصوبه شورای عالی کار مبنی بر افزایش 20 هزار تومانی حق مسکن به هیأت دولت رفته است.
  وی افزود: مصوبه حق مسکن در انتظار تأیید هیأت وزیران است که به نظر میرسد، با بهبود شرایط کسب و کار و زمان مناسب توسط دولت تأیید شود.هفده تن در پاسخ به این سؤال که آیا حق مسکن کارگران تا مرداد ماه به تصویب میرسد، یا خیر، گفت: این موضوع مربوط به بهبود نسبی فضای کسب و کار در کشور و رونق تولید است، چرا که کارفرمایان در افزایش بن کارگری هزینههای دیگری را میپردازد.معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در تصویب بسته مزد سال 94 شرایط بسیار سختی سپری شد، در حالی که برای اولین بار دستمزد کارگران بیش از تورم در نظر گرفته شد که در این زمینه شرکای اجتماعی هم کمک بسیاری کردند.وی با بیان اینکه هیچ تصمیمی در معاونت روابط کار بدون اجماع نظرات شرکای اجتماعی ابلاغ خواهد شد، گفت: سعی داریم تمام موارد با مشورت و اجماع نظر شرکای اجتماعی تصویب شده و سپس ابلاغ شود.
  هفده تن افزود: تمام تلاش دولت بر این است که تولید کشور رونق گرفته و فضای کسب و کار بهبود یابد و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی هم در نظر گرفته شده است، تا هم از نیروی کار و هم از صاحبان کار صیانت شود.