1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

سازمان ملل خواستار لغو تحریمهای آمریکا علیه کوبا شد

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سیاسی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,632
  تشکر شده:
  28,862
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرنگار دفتر منطقهای خبرگزاری فارس در
  آمریکای لاتین
  به نقل از «پرنسا لاتینا»، «ایدریس جزایری» گزارشگر ویژه حقوق بشر و تحریمهای بینالمللی در سازمان ملل متحد روز گذشته طی بیانیهای ضمن ابراز رضایت از برقرای مجدد روابط دیپلماتیک بین آمریکا و کوبا خاطرنشان کرد که روند عادیسازی روابط میان دو کشور باید شامل لغو تحریمهای آمریکا علیه کوبا نیز باشد.
  وی با اشاره به این که مجمع عمومی سازمان ملل تاکنون طی چندین قطعنامه با این تحریمها مخالفت کرده است، عنوان کرد که لغو این تحریمها پایانی بر اثرات منفی اجتماعی، اقتصادی و انسانیای میباشد که طی دهها سال بر مردم کوبا تحمیل شده است.گزارشگر ویژه حقوق بشر و تحریمهای بینالمللی در سازمان ملل به سخنان «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در رابطه با لزوم تغییر در سیاستهای ناکارآمدی که مدتهای زیادی است پابرجا ماندهاند، اشاره کرد.«باراک اوباما» رئیسجمهور آمریکا و «رائول کاسترو» رئیسجمهور کوبا در 1 جولای (10 تیر) از سرگیری روابط دیپلماتیک و نیز بازگشایی سفارتخانههای خود در کشور مقابل در 20 جولای (16 تیر) را رسما اعلام کردند؛ رویدادی که خشنودی جامعه جهانی را در پی داشت.
  رئیسجمهور کوبا در همین نشست بار دیگر لزوم لغو تحریمهای اعمال شده علیه این کشور از سوی آمریکا برای عادی شدن روابط میان دو کشور را یادآوری کرد.از سوی دیگر «اوباما» نیز از کنگره آمریکا خواسته است تا به تحریمهای خود علیه کوبا پایان دهد.