1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

الوکره به جای قوچاننژاد مهاجم آرژانتینی جذب میکند

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال خارجی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,633
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال الوکره قطر با گاستون سانجوی، مهاجم آرژانتینی و بازیکن سابق باشگاه بوکاجونیورز آرژانتین برای حضور در این تیم به توافق رسید.
  این بازیکن قرار است طی دو روز آینده وارد دوحه شده تا پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را با الوکره به طور رسمی امضا کند.این بازیکن فصل گذشته را در تیم لیماسول قبرس توپ میزد.
  به گزارش فارس، الوکره نیم فصل دوم فصل گذشته رضا قوچاننژاد، مهاجم ملیپوش ایرانی را در خدمت داشت که البته این بازیکن به صورت قرضی از چارلتون انگلیس ابتدا به الکویت کویت و سپس به الوکره قطر پیوسته بود که اضافه شدن مهاجم آرژانتینی به الوکره میتواند به معنای پایان حضور گوچی در این تیم قطری باشد.