1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

شاه محمدنیا در روئینگ تک نفره سوم شد

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سایر ورزش ها

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,635
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون قایقرانی، روز پایانی رقابتهای قهرمانی روئینگ جوانان آسیا نیز با درخشش پاروزنان ایرانی همراه بود. در این رقابتها علی شاه محمدنیا موفق شد دومین مدال تیم ملی روئینگ جوانان کشورمان را بدست آورد.
  شاه محمدنیا در فینال روئینگ تکنفره با رقبایی از ژاپن، هنگ کنگ و کره رقابت کرد و در نهایت با زمان 7:33.61 دقیقه موفق به کسب مدال برنز شد. در این مسابقه قایقران هنگ کنگی اول و نماینده کشور میزبان در رده دوم ایستادند.
  در رقابت فینال روئینگ چهارنفره جفت پاروی مردان نیز محمدزارعی، محمدحسین حقی دولت آباد، امیرحسین محمودپور و علی شاه محمدنیا در رقابت با تیمهای اندونزی، چین، هنگ کنگ، قزاقستان و کره با زمان 6:21.89 دقیقه در رده ششم قرار گرفتند.بدین ترتیب تیم ملی روئینگ کشورمان با کسب 2 مدال برنز به کار خود در مسابقات روئینگ قهرمانی جوانان آسیا خاتمه داد. ایران در دوره گذشته این رقابتها تنها یک مدال کسب کرده بود.