1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

مذاکره مسئولان دانشگاه آزاد با چند مربی برای فصل آینده لیگبرتر بسکتبال

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن سایر ورزش ها

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,633
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، مهران شاهینطبع سرمربی فصل گذشته تیم بسکتبال دانشگاه آزاد که با این تیم نایب قهرمان شد، با عقد قراردادی به پتروشیمی پیوست و فصل آینده در این تیم مربیگری خواهد کرد. از همین رو مسئولان دانشگاه آزاد برای انتخاب سرمربی جدید دست به کار شدهاند.
  هادی عامری، سرپرست تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در این باره به فارس گفت: مسئولان باشگاه با چند گزینه که همگی داخلی هستند، وارد مذاکره شده و صحبتهایی را انجام دادهاند. هنوز هیچ چیزی نهایی نشده است و باید منتظر بمانیم.وی در پاسخ به این سوال که چند بازیکن از این تیم جدا خواهند شد، گفت: به جز 4 بازیکن جوان که قرارداد دوساله دارند، سایر نفرات قراردادشان به اتمام رسیده و بعد از انتخاب سرمربی در خصوص بازیکنان اقدام خواهیم کرد.
   
  *SAmirA از این پست تشکر کرده است.