1. موارد قابل توجه :
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
  ---
  قوانین مهم
  حمایت مالی
  اشتراک VIP
آنتی ویروس nod32

اخبار اردوی استقلال در کردان

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,596
  تشکر شده:
  28,853
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال صبح امروز در کمپ ورزشی کردان حضور پیدا کرده و در زمین چمن این مجموعه حدود 30 دقیقه کار هوازی انجام دادند.
  *سید مهدی رحمتی با کسب اجازه از مربیان امروز بعد از ظهر به اردو اضافه خواهد شد.* همچنین امید ابراهیمی امروز خود را به کادر فنی معرفی کرد و در کنار خسرو حیدری به تمرینات اختصاصی پرداخت.
  * پرویز مظلومی در اردوی امروز آبیپوشان پیگیر زمان حضور جاسم کرار در کردان بود. این بازیکن قرار بود امروز خود را به تهران برساند و سپس به اردو اضافه شود. از همین رو مظلومی با نظری جویباری تماس گرفت و خواستار حضور این بازیکن در اردو شد.*قرار است آبیپوشان عصر امروز از ساعت 18 تمرینات تاکتیکی را پشت سر بگذارند.
   
  *SAmirA از این پست تشکر کرده است.