1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

گزارش تمرین صبح پرسپولیس

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال داخلی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت مدیر تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,031
  تشکر شده:
  28,622
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز صبح در ورزشگاه درفشیفر برگزار شد که در این تمرین همه بازیکنان حضور داشتند.
  این تمرین که در غیاب برانکو به دلیل سفر به کشورش برگزار شد، زیر نظر دستیاران خارجی وی انجام گرفت و مصطفی قنبرپور و کریم باقری در تمرین امروز حضور نداشتند.بازیکنان پرسپولیس ابتدا با گرم کردن بدنهایشان به انجام کارهای بدنی پرداختند و زیر نظر مربیان تمرینات بدنسازی انجام دادند. در انتهای تمرین هم بازیکنان به کار با توپ پرداختند و قرار است تمرین دیگر بازیکنان پرسپولیس عصر امروز در ساعت 18 و 30 دقیقه در درفشیفر برگزار شود.
  از نکات قابل توجه تمرین امروز پرسپولیس تمرین بازیکنان با لباسهای ورزشی با برند مجید بود و اینطور که به نظر میرسد باشگاه پرسپولیس با تولیدی مجید برای اسپانسری البسه باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده که بازیکنان این تیم امروز با لباسهای تولیدی مجید تمرین کردند.