1. موارد مهم:
  1-با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  2-نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  3- اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  4- نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  5- از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  6-اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است گزارش پست خلاف را بزنید.
  7-ماده ٢٣- هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.
  8-قوانین مهم
  9-
  کانال نگاه دانلود درتلگرام
آنتی ویروس nod32

ستاره مصری به چلسی بازگشت

شروع موضوع توسط Diba ‏7/7/15 در انجمن فوتبال خارجی

 1. Diba

  Diba سرپرست بخش موبایل + مدیر تالار خانواده و زندگی عضو کادر مدیریت سرپرست بخش

  تاریخ عضویت:
  ‏15/4/15
  ارسال ها:
  55,045
  تشکر شده:
  28,634
  امتیاز:
  1,066
  جنسیت:
  زن
  به گزارش خبرگزاری فارس، رامی عباس مشاور و وکیل محمد صلاح غالی هافبک ملیپوش مصری تیم چلسی که در نیم فصل دوم فصل 15-2014 به طور قرضی به فیورنتینا رفته بود، گفت که این بازیکن به باشگاه انگلیسی باز خواهد گشت.
  این وکیل در گفتوگو با شبکه اسکای اسپورت انگلیس گفت: صلاح از هفته آینده در اردوی آماده سازی چلسی حضور خواهد یافت.او افزود: محمد صلاح در نشست معارفه روز پنج شنبه باشگاه حاضر خواهد شد.مورینیو سرمربی تیم چلسی در روزهای گذشته گفته بود که به محمد نیاز دارد و از او میخواهد که به ترکیب آبی پوشان لندن باز گردد.
  صلاح غالی اکنون 23 سال دارد. او سابقا در باشگاههای المقاولون مراکش و بازل سوئیس بازی میکرد.او تا کنون 40 بازی ملی و 25 گل ملی در ترکیب تیم ملی بزرگ سالان مصر داشته است.